Slovenija
498 ogledov

Vrtoglavi dodatni prihodki Pro plusa

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 11:18 09.januar 2017.

    Aja, pa še to. Ocena, kako bodo dobili kabelski in internetni ponudniki dodatnih 50 000 naročnikov izmed nas antenarjev, je nedvomno pretirana.Veliko nas nima tehničnih možnosti za kabelsko - internetno povezavo, TOTAL tv nam je predrag, nekateri enostavno nimamo sredstev ...prikaži več v družinskih proračunih za kakršnekoli dodatne izdatke, ali pa enostavno ne želimo plačevati uničevanja živcev in pranja možganov. Po mojem se bo zgolj nekaj tisoč uporabnikov odločilo za dodatne stroške, verjamem pa, da bo nekaj deset tisoč uporabnikov prekinilo dosedanje pogodbe z operaterji. In, čimprej ukiniti oziroma bistveno zmanjšati RTV naročnino, naprimer 12 evrov letno.

  • k0libri 14:33 09.januar 2017.

    Baš si mi inteligentan. To bi fasal v vsakem primeru. Odklop oddajnikov pa služi samo temu, da jo fašejo še tisti, ki sedaj niso plačevali za bedarije, za katere si ti plačeval in se s tem še hvališ. Sploh ideja, ...prikaži več da plačuješ nekaj, za kar bi se oni morali sploh potruditi, da jih kdo gleda. Res, dobro so poskrbeli za inteligenco ljudi, dobro, dobro.

  • fiston 17:16 09.januar 2017.

    Ma vsi ki imajo TV, bodo to naredili. A še obstaja kak ki v ponudbi nima TV, recimo da ima samo internet, če odmislim kakega brezžičnega mogoče.No nategnejo te tako kot nategujejo do sedaj. Recimo vzameš četverček za 35 ...prikaži več evrov, če vzameš samo internet je pa recimo 27 evrov. Ostane samo še varinata kak net 4/512 za kakih 17-20 evrov.No zdaj bodo pa recimo vsakega od teh podražili za 4 evre, za kaj se boš potem odločil, plačal boš v vsakem primeru, tudi če ne boš gledal televizije.

  • Ferluci 13:56 10.januar 2017.

    Očitno se še ni pojavil operater, ki bi zagotavljal prenose poleg tistih programov, ki jih plačujemo z RTV naročnino (SLO1,2,3, lokalni, narodnostni) še določeno število programov po prosti izbiri za določeno ceno (npr 20, 30, 100 programov - odvisno od ...prikaži več željenega paketa), uporabnik bi pa vsako leto izbral tiste, ki mu ustrezajo.

  • mrki 07:35 09.januar 2017.

    Matr ste novinarji plehki. Naj naredijo operaterj SLO paket , pa vtaknejo noter VoYo, A Kanalizacijo , POP Sekret in Planet Teme , naj to ponudujo gledalcem , pa me res zanima koliko se jih bo naročilo na to sranje.

  • korisnik_362 07:39 09.januar 2017.

    Kaj ima vaša ideja z domnevno plehkostjo novinarjev nam iz vašega komentarja ni uspelo razbrati.

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:29 09.januar 2017.

    REKLAMNI BLOKI!http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/172193/reklamni-bloki

  • Avatar čavez
    čavez 08:59 09.januar 2017.

    Od mene niti centa.

  • kmetek 09:03 09.januar 2017.

    kje so? na toplem z nekaj tisoč € plače za 0 dela.točno tam so.

  • Avatar roksa
    roksa 09:11 09.januar 2017.

    Upam da bodo ponudniki IPTVja ostali na strani naročnikov in bodo ponudili paket ProPlus...

  • Avatar Lucipin
    Lucipin 09:17 09.januar 2017.

    Nič od tega ne bo.. Bo plačal če gleaš al ne.. Edina izbira je da odjaviš vse skupaj.

  • Tomo333 09:20 09.januar 2017.

    Po mojih informacijah je že prepozno, je že vse zmenjeno ... zadeva se bo odvijala postopoma do leta 2020, da ne bo preveč očitno, da gre za kartelni dogovor.

  • KOJAK 09:25 09.januar 2017.

    Jaz skoraj vsakdan kličem in pišem, kaj je novega glede izbire teh programov. Kot naročnik zahtevam, da mi dajo možnost da teh programov nimam in da mi jih ne obračunavajo. Tako morate storiti vsi, le s skupnim pritiskom se lahko ...prikaži več kaj doseže. Tudi operaterji rabijo nek razlog da naredijo možnost izbire, zgolj z jokanjem po komentarjih se ne bo zgodilo nič.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:44 09.januar 2017.

    Dokler se za nas gledalce ne poveča cena mi je vseeno,samo se pa bojim,da bodo čez par mesecev začel dražit pakete z izgovorom,da so dražji zarad plačevanja Pro PLUSU?Če bo to,kar mislim,da 100% bo smo spet nategnjeni.Nekdo si bo dobr ...prikaži večr finančno opomogel na naš račun,žal.

  • Tomo333 09:56 09.januar 2017.

    Cene niso regulirane in izbira operaterjev za posamezne naročnike je okrnjena. Dejansko lahko delajo z nami kar hočejo in nam višajo cene. V tem konkretnem primeru bi nas lahko rešile le dobro delujoče inštitucije države, kar pa vemo da jih nimamo.

  • tudbognasvečnereši 09:57 09.januar 2017.

    Sem pisal na t-2,koliko bodo podražili, ker če bodo, se bom odjavil, sem pisal na ZVEZO POTROŠNIKOV SLO, pa nisem dobil odgovora, ne na T-2, ne na ZPS.Točno tako kot Severni Koreji.

  • matz 10:03 09.januar 2017.

    sigurno bodo podrazali... to pomeni miljonske stroske na nivoju operaterja kot je npr telekom ali t2. to je popolni nateg ljudstva

  • matz 10:06 09.januar 2017.

    ne vem pa zakaj so podlegli tudi telekom, t2, amis... verjetno so jim dali ponudbo vzemi ali pusti in so ocenili, da bodo ljudje romali k operaterju, ki bo imel te programe v shemi. jaz osebno bi pa zamenjal operaterja, ...prikaži več ki bi te programe izkljucil iz sheme, ampak dvomim, da bo kdo od operaterjev sel v to smer

  • k0libri 10:11 09.januar 2017.

    Si vsaj pisal. Ostali nismo pisali nič, se samo kurčimo po forumih, kaj bomo vse naredili, nazadnje ga bomo dobili na suho v tazadnjo.

  • AnzeSmolej 10:35 09.januar 2017.

    ??? Kaj za vraga se dogaja? TV umira in oni to dobro vedo in sedaj se bodo po domače oz. po komunistično prilepili direktno na davkoplačevalce!Naj POCRKAJO! Niso vredni počenega groša oni in njihovo pristransko LAŽNJIVO ...prikaži več poročanje!Klasičen TV je dinozaver ki se skriva v jami in upa da bo preživel padec kometa, a kaj mu to pomaga če pa ne bo hrane!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.