Slovenija
502 ogledov

Vrtoglavi dodatni prihodki Pro plusa

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomo333 08:55 09.januar 2017.

    Če je tole res, potem gre za kartelni dogovor in če ga naše inštitucije ne bodo preprečile in kaznovale vseh vpletenih, potem ga bodo moral evropske.In razočarali so me "moji" operaterji, ki delajo za Pro plus namesto da ...prikaži več bi zastopali moje interese. Tole se ne sme končati brez posledic.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:43 09.januar 2017.

    Ooooooo, veliki brat se je javil.... Je končno vsaj malo zabolelo, a?Kje ste takrat, ko prosimo, naj K.D. preneha smešiti sebe in vaš portal, ter nenazadnje tudi vse, ki še klikamo na to stran

  • Laznivi 10:23 09.januar 2017.

    Postkomunisticna druzba in temu primerno obnasanje. Primoran sem placevati pro plus cetudi ga nocem gledati, prisiljen sem placevati narocnino tv slovenija ceprav jih nikdar ne povoham..... Inspekcije in raznorazni varuhi pa ob lepih placah nocejo drezati v multikapital..

  • Pepa 09:02 09.januar 2017.

    Zakaj jaz nimam izbire, ali hočem program TV novel ali ne, ali hočem program butastih reality šovov ali ne? Zakaj moram plačevati nekaj, kar ne gledam? Kje je sedaj kakšen politik ali varuh ali kakšna dobro plačana državna agencija ki ...prikaži več se bo potegnila za državljane.Naj Pro Plus meni plača, če hoče da jih gledam!

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 11:06 09.januar 2017.

    Seveda je lahko pogled na vse skupaj tudi drugačen. Zadeva, ko bo postal Proplus plačljiv in s tem zakrit za tiste, ki ga ne bomo želeli plačati, bo imel nedvomno tudi pozitivne učinke. Verjamem, da se bo oglaševalski kolač po ...prikaži več tem začel delite drugače, zaradi česar se bodo pojavili novi mediji, ki bodo upam korektnejši in kvalitetnejši. Proplus pa je s svojim neobjektivnim delovanjem naredil ogromno škode Sloveniji, zato mu želim čimprejšnji propad!!!

  • h3o 12:05 09.januar 2017.

    sej je v redu, da nam računate, ampak potem bom šejaz začel zaračunavati vsem vam: npr poštarju za obisk 2 EUR. Potem avijonom ker letijo nad mojo bajto in spuščajo delce ki grejo v mojo solato, pa tistemu ki je ...prikaži več dal zgraditi cesto in me sedaj hrup moti. Zaračunal bom tudi rešilcem, ker me njihov hrup moti. Pa policistom ker me njohove luči slepijo in motijo. Očitno je v tej klinčevi državi tako, da samo nekaterim je dovoljeno dajati raćune zakar se izmislijo. Banda.

  • Aleta 09:39 09.januar 2017.

    Pro Plus se je obnašal zelo samozavestno.To, da bodo kabelski operaterji plačevali Pro Plusu je bilo že v naprej dogovorjeno.Prepričana sem bila, da bodo kabelski operaterji "stisnili" Pro Plus v kot, je pa ravno obratno.Potem se mi ...prikaži več je pa posvetilo: Telemach in Pro Plus imata ameriške lastnike.To je bilo že prej dogovorjeno.....

  • Avatar praufo
    praufo 10:42 09.januar 2017.

    Lepo da vsaj nekdo od novinarjev piše oz. obvešča o zadevah, ki se zares tičejo vseh državljanov, ker če gre za kartelni dogovor, kar je najbrž res, je nekaj kar država ne bi smela dopustit. Seveda smo vsi nad tem ...prikaži več ogorčeni in kot posamezniki precej nemočni. Vsak ima pravi, da jim piše ali kliče na 080, kjer so študenti za tampon. Novinar bi moral nekaj takega objavit na tv, samo na kateri, če so vsi v tej kuhni, mogoče na nova24, potem bodo pa še oni hoteli naročnino. Vrata so odprta in izsiljevanje gre lahko potem v nedogled. Si upa kakšen poslanec tole javno izpostavit ? Dvomim, po 25 letih še vedno plačujemo rtv, pa se nič ne spremeni.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 11:29 09.januar 2017.

    @tomaz, nedvomno bo svoje naredil trg, kakšen izmed operaterjev zanesljivo ne bo sledil izsiljevanju Proplusa, sicer se bodo kaj kmalu pojavili novi, taki, ki bodo to omogočali. Uporabniki imamo kljub vsemu še vedno možnost, da vsaj začasno odpovemo dosedanje pogodbe ...prikaži več in s tem prisilimo operaterje k bolj pošteni ponudbi.

  • tomaz 11:59 09.januar 2017.

    @lisjak pustimo času čas...60 % prebivalcev nima prav velike možnosti izbire med operaterji, ker tehnično glede na infastrukturo ni izvedljivo. Po malem bodo počasi vzdigovali cene paketov in na koncu boš moral sprejeti ali pa ostati brez signala. Prav v ...prikaži več Prav v tem namenu se niso odločili za dodaten plačljiv paket, ker vedo da si postavljen pred zid, "vzemi ali pusti"...Saj je že v osnovi v zakonu o medijih tako opredeljeno, da morajo na primer nekatereTV (lokalne) operaterjem plačevati da jih imajo v sistemu, druge pa dobijo plačano, da dovolijo biti v njihovi shemi. Zakon določa da morajo imeti v sistemu lokalne TV, samo nikjer pa ne piše da brezplačno. Skratka daleč smo še od tistega, da boš imel izbiro, kaj boš gledal in plačeval in kaj ne.

  • zdrej 12:46 09.januar 2017.

    Jaz mislim, da bi morali biti vsi tisti, ki hočejo plačilo obvezno izbirni. Torej da se lahko odločiš ali plačaš ali ne. Tehnični problem izbire ima nacionalna RTV hiša, ker pri prehodu niso šli na sistem kartic. Ne pri radiu, ...prikaži več, ne pri digitalni TV. Tako bi se lahko odločil, da boš imel tv , kupil kartico in jo na to podaljševal. Cena bi moral biti nižja, ker bi bilo to več kartic + cena kartičnega sistema (To je dražji sprejemnik, oddaja dodatnega oz. prirejenega signala, ter sama kartica). Na koncu bi plačal, tisto kaj gledaš. S tem bi se v končni fazi tudi lahko odločil ali boš plačeval pro plus ali Antena TV preko DVB-t. Tudi DAB+ bi moral imeti to opcijo. Ker pa je do menjave oz. izklopa Ra signala še relativno daleč, je to zaenkrat nesmiselno. smiselno bi bilo dodati to funkcijo samo zaradi prihodnjega pregoda na plačljivost. Potem pa se še tu pojavi vprašanje po obveščenosti državljanov. Tak da recimo radio naj kar ostane na neplačljivem modelu.

  • Harrison 08:42 10.januar 2017.

    Pristanem edino, če ukinejo te blesave reklame. Ne pa da bom višjo naročnino plačeval, da bom vsake 5 min gledal 15 min reklam. Po domače, jeb...e se !

  • izRODEk 12:37 09.januar 2017.

    Spremeni pa se tudi klasifikacija Pro plusovih programov in sicer iz komericalnega v plačljivega, za kar bi država morala Pro plus prehiteti in uvesti dajatev na plačljive programe.A kot rečeno: Cerar, Brglez, Pahor... to so sami fašisti, za ...prikaži več te kurce pride v poštev le ljudsko sodišče na Kongresnem trgu, vislice pa bi potem videli, kako in kaj. Saj bo, nič bati, se že kuha... :)SF/SN!

  • tomaz 13:56 09.januar 2017.

    Medijska zbornica pri GZS je poslala že veliko predlogov, pa nič od tega ni upoštevano....na žalost so lobiji premočni...drugače bi že prekopirali kaj iz nekaterih EU držav, ki imajo to zgledno urejeno v njihovih zakonodajah....

  • Avatar praufo
    praufo 14:51 09.januar 2017.

    pa sploh veš kaj si plačeval, do sedaj še nisem slišal, da bi kakšen operater komurkoli poslal spisek koliko plačuje za posamezen kanal, mnogo kanalov je blo včasih zastonj, nekateri pa seveda plačljivi, za kar so si nekateri na dom ...prikaži več sposodili posebne dekoderje, ... od takrat se je marsikaj spremenilo, in več ali manj je vse plačljivo, in v času DVB sistema se lahko vse kontrolira, kar pomeni, da bi lahko ukinili pakete in uvedli plačaj po kanalu, vključno z rtv slo ... kar jim pa žal ni v interesu

  • Omega_v6 15:37 09.januar 2017.

    Zakaj nas posiljujete z tema dvemas kanaloma?? Zato,ker si bodo ponudniki kabeske TV in PRO plus ta denar potem razdelili nas pa bodo POKASIRALI!? Zakaj nima PRO plus toliko poguma in svojih kanalov ne trži kot zaključen paket?? Zato,ker bi ...prikaži več takrat videli kako zanič so saj ne delajo drugega kot vrtijo stare filme in reklame!! Takoj,ko bo AMIS dvignil naročnino prekinjam pogodbo in grem na TOTAL TV preko satelitske!!

  • tomaz 12:18 09.januar 2017.

    Saj to sploh ni bistveno, pokritost je več ali manj dobra, le da je ponudba na določenih koncih SLO omejena na enega ali največ dva ponudnika. Telekom in T2 kak kilometer od svojih kolokacij (ker so na bakru in več ...prikaži veču in več ne gre). Mene moti samo to, da se ne morem sam odločati, kaj bom plačeval in kaj ne, kaj bom gledal in kaj ne. Zagotovo nimam namena plačevati cca 25 minut na uro reklam (z zakonom predpisano največ12 minut na uro). Zaradi močnih lobijev in seveda v ozadju keša, tudi inšpekcijske službe ne opravijo svojega dela in resnično v programih vidiš še samo reklame in TV prodajo. Tudi neka zanimiva in dobra oddaja izgubi ves čar in vrednost, ko te vmes 30x posiljujejo z neko svojo resnico. Sem za to, da se določeni programi ki se plačujejo odpovejo na ta račun reklam, za nacionalko bi bilo pa to obvezno, tako kot je tudi že v nekaterih drugih državah EU. Samo preveč se keša zadaj obrača, da bi to enkrat pošlihtali, tudi v predlagani strategiji g. P

  • izRODEk 12:31 09.januar 2017.

    Če varuh konkurence ne bi bil zgolj politično nastavljena marioneta za razprodajo državnega premoženja, bi zelo jasno in glasno zahteval od vseh operaterjev, da (vsaj v prehodnem obdobju) izdela shemo Z in shemo BREZ programov Pro Plusa. To bi bila ...prikaži več tržna pravičnost.Ker pa imamo na oblasti fašizem, lahko fašisti počnejo, kar jih je volja.A vse je za nekaj dobro: bolj in večkrat, kot kurijo, prej bo počilo.SF/SN!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.