Slovenija
502 ogledov

Vrtoglavi dodatni prihodki Pro plusa

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • partizanka 10:12 09.januar 2017.

    Pro plus se lahko dela norca, oni imajo zaslombo pri oblasti tako kot RTV. Lahko jim rečemo četrta veja oblasti.

  • k0libri 10:13 09.januar 2017.

    Bravo, zaslužiš si plus in kišto pira, pa ne eno, temveč 10. Edino skupni pritisk bo kaj prinesel.

  • Ernes Suljanović 10:15 09.januar 2017.

    Najboljša varijanta,ko nam operaterji podražijo,gremo vsi na iptv...potem nas bojo prosili,da ostanemo,nam bojo še popuste dajal...

  • wolf.ata 13:36 09.januar 2017.

    teh 100 tisoč je gledalo pop in te programe zastonj,jaz plačujem 19 let kabelsko in Rtv,zdaj bom pa na račun njih jaz fasal podražitev?,halo

  • tomaz 11:15 09.januar 2017.

    @lisjak...kako zakrit za tiste, ki ne bodo hoteli plačevati, če so se dogovorili, da bo ostal v osnovnem paketu. Kljub priporočilu AJPES, so se odločili tako in ne boš imel izbire...ali vse ali nič. Tu je zopet ekonomska kuhinja zadaj, ...prikaži večadaj, ki ni pravična. Jaz konkretno se za POP nebi odločil plačevati, bi pa v primeru, da se odpovejo reklam. Vsi tisti programi, ki jih plačujemo (vključno z TVSlo) nebi smeli oglaševati, vsaj tako je moje mnenje.

  • Zmago 11:16 09.januar 2017.

    Kaj mešaš zraven komuniste ?? (slepilo: beli-rdeči, komunisti-fašisti, levi-desni, rdeči-beli, mavrični-črni,............... )Povprašaj na youtube po:dr. David Duke mediaali pa:Brother Nathanael mediaA misliš, da je pri nas in EU kaj drugače ???? Isti povsod ...prikaži več po svetu, podobno kot v bančništvu (in vseeno jim je, kdo je na oblasti, samo da dela v njihovem interesu !!)

  • Avatar praufo
    praufo 13:01 09.januar 2017.

    zadevo naj država uredi tako, da se ukine obstoječ rtv prispevek, vzdrževanje oddajnikov se loči in naj bo plačljivo samo za tiste, ki imajo sobno anteno, rtv naj postavi svojo tarifo na trgu in tako velja za vse ostale, s ...prikaži več tem da je treba zakonsko uredit prosto izbiro in vsak naj naroči in plača kar mu paše pri komur koli mu paše, novinarji pa veselo na delo pa zadevo v javnost, mogoče bo pa kakšna tv objavila ta nespodoben dogovor, ki se ni zgodil čez noč

  • mrki 11:28 09.januar 2017.

    Plehkost je ta, da ne znate vprašat pravih vprašanj in zahtevat odgovore, ne pa da pišete po nareku. Novinarji očitno nič ne razmišljajo.

  • mrki 11:30 09.januar 2017.

    ni blema, ko bodo - odjavi , jaz bom !!

  • Zmago 13:13 09.januar 2017.

    Naivnež !!Država ureja tako, kot jim to narekujejo .......... posojilodajalci !!

  • Avatar praufo
    praufo 13:17 09.januar 2017.

    to je moj predlog, seveda se to ne bo zgodilo, ampak vsaj sanjamo lahko

  • Pepa 12:25 09.januar 2017.

    Na žalost res.

  • Zmago 12:46 09.januar 2017.

    No zdaj pa te fašisti, ki hodijo v Dražgoše ??? ;-)))Ja, pa fašisti nas izsiljujejo za RTV ???Tresla se gora.....rodio se miš. Nekateri bodo podražitev sprejeli, nekateri se bodo odpovedali TV. Vprašanje je samo, kako se bo ...prikaži več čez čas to poznalo operaterjem ??? Verjetno bo lažje prekiniti kot pri RTV ???

  • Tupamaros 14:54 09.januar 2017.

    Škoda besed, itak nas povsod nesramno ropajo. Pa to.

  • sprehajalec 14:56 09.januar 2017.

    Kaj, je spet denar drugega problem?

  • fiston 17:12 09.januar 2017.

    E, samo je pa res kar praviš. V vsakem primeru plačaš. He, he da bi ti zaračunaval da ti ne polnijo nabiralnika z reklamami..., tukaj je ravno obratno spet moraš ti plačat da ti ne posiljujejo tvojega nabiralnika.

  • Ludvik Miholic 18:48 09.januar 2017.

    ce nebos kupil pri tusu zdraven mleka se smetano nedobis nic pa lahko gres v hofer kupovat tako bo slovenski sistem

  • občan1 21:22 09.januar 2017.

    Kaj si mislijo ti gospodje, ali je potrebno zato novo revolucijo ! Prav, da je ponudba. Plačaj kolikor porabiš in gledaš TV program. Ne vem zakaj dopuščamo, da se iz državljanov delajo "norce"!!!!!!

  • Boris Odreitz 23:06 09.januar 2017.

    zakaj pa ni nobenga paketa prez popTV vsepovsod to sranje

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:04 10.januar 2017.

    nogomet liga prvakov predvaja kanal A ,kateri program jih še predvaja če kdo ve ,ker v bistvu kanal a in pop sploh nikoli ne gledam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.