Slovenija
1229 ogledov

Za isto razdaljo 140 evrov razlike

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar atojeto
    atojeto 12:56 01.januar 2016.

    Najprej dobro preberi članek. Moj primer. Sodelavec ki sicer ima možnost javnega prevoza, a se vozi z avtom dobi skoraj 50€ (cca 4 km v eno stran) za mesečno vozovnico, jaz ki možnosti javnega prevoza nimam, pa okrog 25€ za ...prikaži več 8 km v eno stran. Gre se predvsem za to, da je treba področje pošteno urediti in kilometrina za vse bi bila pravična.

  • macola 13:14 01.januar 2016.

    Ja, sem ga....ti pa moj komentar, ki se nanaša na Štrukljev komentar in ne na cel članek! Lej, če mu plačujejo kilometrino in ima možnost javnega prevoza, potem je to vaš interni problem. Ne vem kje pač delaš...javna, državna, zasebna....služba? ...prikaži več In zgornji primer je podoben tvojemu....a to je problem kadrovske službe, oziroma te države, ker za nekatere veljajo predpisi in zakoni, za nekatere ne.

  • jakec1575 23:11 01.januar 2016.

    Skregajte policiste, medicinske sestre, resevalce in gasilce za tiste stroske in profesorjem bo orposcen dodatek, ki nikoli ni bil upravicen. Slo je za blazjo napako oz. resitev, ker drugih ni bilo. Da je vodaj katedre, ki ima premalo zaposlenih tudi ...prikaži več dobil dodatek za vodenje. Ljudje pa delajo resno intelektualno in fizicno po 200 ur in vec. Zalosten sem. Ker smo eden drugemu psi. Tako je povsod po svetu. Ljudje smo pokvarjena roba. Vsak samo gleda, kako bo sistem ogoljufal v svoj prid, da dobi cim vec. In to ponavadi tisti, ki si najmanj zasluzijo in imajo cas potem o tem pisati se bloge. poleg rednega dela. Če zares delas na delu ali ce zares delas po 12 ur in vec za stvar, v katero verjames, potlej nimas energije se ljudi ropat in pisat o tem. Zalosten sem, ker smo postali zlobni psi drug do drugega. Vsako delo, ki proizvaja dodano vrednost je vredno. Ponizujemo tako veliko poklicev, ki veliko dajejo pa niso vredni na papirju. Sam raje plačam nekomu, ki se iskreno trudi več. Posteno

  • Hi5 09:03 03.januar 2016.

    gospodine Radivoje Uroševiću: organizirajte policiste po 2-4 iz vsake policiijske postaje, kupite službene Cliote ali Škode Fabie za 9.000€ in naj se vozijo na delo 100 kilometrov daleč ali več, če je že potrebno. Ne pa razmišljat o tem, da ...prikaži več bi višali kilometrine.

  • mph 11:00 01.januar 2016.

    Khm, ker si pametna, te vseeno vprašam, ZAKAJ pa denarja ni? A morda zaradi Štruklja? Je Štrukelj ekonomist, ki naj bi bil odgovoren za ustvarjanje denarja? Ali je to delo drugih? A je tebi jasno kakšen standard imajo v npr. ...prikaži več Avstriji, Nemčiji .... pa kupujejo firme po svetu in pri nas? Zakaj Slovenija ne kupuje npr. hrvaških firm ali avstrijskih? A je to kriv Štrukelj?? Najbolj mi gre na bruh ta nora preprostost in na kakšne floskule navaden narod nasede od kapitalistov, ki so jih uspeli prepričat, da je ves problem v "požrešnem javnem sektorju". Uaa... boli glava. Je pa res samo en del javnega sektorja, ki je totalna katastrofa, to pa je vse, kar je povezano z ekonomijo in še bolj vladni del javnega sektorja.

  • Hi5 16:55 01.januar 2016.

    Prvič, moj delodajalec ne bi delal tako sramotnih napak, kot jih dela država in metal denarja skozi okno. Drugič, če policijske postaje organizirajo delo na način, da morajo pošiljat svoje zaposlene delat v druge občine, bodisi 50 ali 100 in ...prikaži več več kilometrov daleč, potem naj to naredijo tako, da jih gre več z avtom in to s službenim, ne pa da plačujejo prevoze, torej pot na delo in to vsakemu posebej. Pa kje to živimo? Zato pa je tako kot je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.