Slovenija
60 ogledov

Zato se psi valjajo po jedilnici!

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chilli24 18:50 14.november 2012.

    Ne ga srat živali ne spadajo v prostore. kjer se otroci prehranjujejo. In psi so živali!!! Tako kot konji, ki so tudi terapevtske živali. pa bodo tudi te pripeljali v jedilnico?

  • Lavdan 20:46 14.november 2012.

    Ne vem zakaj so zavetišča za živali polna pri tako strašni ljubezni do živali. Lepo je, če ima nekdo žival rad, a ne da jo ima za reševanje svojih frustracij in izživljanje in ko se je naveliča z njo na cesto.

  • Stolp 22:21 14.november 2012.

    (solzilec, borilni prijem,...), psa obvladal ali celo likvidiral, njemu pa naložil par krepkih(ja, upravičenih), če bo pa še posebej velik psiho se zna pa zelo zelo neprijetno končati za takega lastnika. V skrajnem primeru trgično!

  • Stolp 11:13 15.november 2012.

    kateri alergičen na pasjo dlako, bolhe? Ni važno! Mi gremo naprej kot tank!

  • krena 19:44 16.november 2012.

    Glede na prebrano; sploh me ne čudi, da gre vse k vragu! Po tem sodeč, mora it! Ta pikolovskost, ozkoglednost, superiornost, pritlehnost, etc., maksimalno pretiravarnje oziroma kompliciranje.....očitno je intelekt homo sapiensa skrenil s tirov preživetja...

  • Sunshine19 18:37 14.november 2012.

    Mogoče ni bilo alternative? Tudi telovadnico bi ravno tako očistili potem tako kot so jedilnico in mogoče če pogledamo čisto iz logičnega vidika- v telovadnici se otroci veliko več ''valjajo'' po tleh(verjamem, da se nekateri nevzgojeni valjajo tudi v jedilnici ...prikaži več po tleh), imajo blazine na katerih telovadijo...itd.. a tam bi bilo pa v redu? Mislim, da bi t.i. mamica ravno isto komplicirala, ker njej ni šlo v nos, da so psi v jedilnici, njej je šlo v nos da so v šoli kužki.(njej gre v nos, da psi sploh obstajajo- ker so po njenem grozota in gnus). Sem 100% prepričana, da bi napisala popolnoma isto pismo, tudi če bi pse videla v telovadnici- razlika bi bila edino to, da bi pisalo namesto:''v tej jedilnici jedo tudi moji otroci'' - ''v tej telovadnici telovadijo tudi moji otroci.'' Tukaj se ne gre za prostor...tukaj se v njeni glavi gre samo za pretirano sovraštvo do psov/verjetno tudi mačk/skratka vseh, ki niso ljudje po njenem okusu... Ko bi pa šola za par ur posodila jedilnico, kamor bi

  • Ančka 18:57 14.november 2012.

    Stolp, ti psi imajo vsa dovoljenja, da pridejo v bolnišnici do postelje bolnika ali v domu za ostarele do postelje nepokretnega starejšega človeka.Zato roko na srce je jedilnica v OŠ le izgovor tistim, ki se že itak pritožujejo čez ...prikaži več vse in vsakogar. Psi so tako hvaležno področje za take ljudi, saj jim omogočajo pritoževanje čez vse - od groznih lastnikov do gnusne dlake na brisački.Moje mnenje je, da jedilnica v neki osnovni šoli nikakor ne more biti bolj posvečen prostor kot je bolnišnica. Pa brez zamere.

  • km192 20:01 14.november 2012.

    Raje imam, da me zjutraj zbudi pes v moji postelji, kot pa zafrustrirana frigidna ženska.

  • Stolp 20:11 14.november 2012.

    Pa ne sprejemam no mnenja da je jedilnica primeren prostor. In dejansko ja se bo nekdo spomnil pripeljati še kako res umazano žval v šolo, po možnosti še kar v kuhinjo.Po vojni ko so se iz juga k ...prikaži večk nam priseljevali naši bivši bratje in oficirji JLA. So se v soseski kjer je moj fotr preživel mladost zgražali ker nekateri niso vedeli kaj je to sekret in kopalnica. V sekretu so prali živila, en pa je celo v banji redil prasca! Srati so hodili pa za blok.Takrat so se temu zgražali, danes je pa vse dovoljeno!

  • Sunshine19 20:34 14.november 2012.

    pa kakšno vezo imajo starši s tem? saj ni bilo to v času pouka, res ne razumem kaj govorite gospod Stolp. Nima smisla. To se sploh njih ne tiče. Če tale mamica ne bi šla takrat mimo oz. ne bi ...prikaži večbi videla ničesar, pa sploh ne bi noben nič vedel in ne bi bil nobenega pisma in nobenega članka in nobenih naših komentarjev. Jedilnica bi bila čista po predpisih, zjutraj v ponedeljek bi naredili kontrolni nadzor jedilnice, tako kot so itak ga in vse bi bilo ok. Se strinjate s tem gospod Stolp?

  • Stolp 21:39 14.november 2012.

    Ne res nima smisla. In ta tvoj post je pa največji 'biser' in evidentni dokaz pomanjkanja vsakršnega občutka za soljudi, še posebej pa otrok. Naj vlada anarhija, naj vsak dela kar če. Dokler se seveda boh ne daj kdo spotakne ...prikaži več ob tvojega psa. V tem svojem postu si dokončno razkrila svojo popolnoma ignorantsko in sebično naravo. Vsak lahko dela kar hoče pa kakšno vezo imajo drugi!Žal taka je mentaliteta na vseh področjih v Sloveniji, od gospodarstva, politike pa do vseh sfer navzdol. In ravno zaradi tega, takih ljudi(ko pridejo na oblast) in takega vzdušja se ta država iz dneva v dan pogreza v vedno globlji DREK!Naj kradejo tajkuni pa kake veze imajo sodišča in pravni sistem! saj to kar so nakradli ni moje, res ne razumem zakaj tako razburjenje. Nima Smisla. To se sploh nas državljanov ne tiče! Če ne bi bilo medijev, ki nas obveščajo o tem sploh ne bi vedeli. Se strinjate s tem Sunshine19? Mende se, sicer bi takoj izpadli dvolični.

  • krtina 21:39 14.november 2012.

    Osli so si s konji tudi sicer blizu. Pa brez zamere.

  • Stolp 21:42 14.november 2012.

    No jaz še vedno upam, da morda se pa samo zafrkava. Če je številka zraven nicka, število let potem človek še razume. Ampak bi se pa človek vprašal o tem kako danes starši vzgajajo otroke. Bog pomagaj kaj bo še s to državo!

  • Stolp 21:45 14.november 2012.

    Boš razumela čez 10 ali dvajset let. Upam! Pa upam da ne prideš na kako vodilno funkcijo. Ubogi ljudje! Nima smisla res.

  • Sunshine19 21:53 14.november 2012.

    Sem odrasla oseba, otrok, starš, lastnik psa, lastnik mačka, rada imam ljudi in živali, imam super službo, razumem se s sosedi, imam moža, imam prijatelje in sem 1000x boljša oseba kot vidva skupaj in prepričana sem, da živim boljše življenje, ...prikaži več ker nimam sovraštva do nikogar, spoštujem vsako mnenje, povem svojega, predvsem pa se ne spuščam na nivo žalitev, ker se mi to ne zdi na mestu, zdi se mi nezrelo in odveč. Pa 19 je moja srečna številka :)

  • Sunshine19 21:57 14.november 2012.

    Saj pravim, da imam rada živali, lahko je tudi osel, samo da nisi ti...

  • Sunshine19 22:00 14.november 2012.

    Kdo pa pravi da so kakali v jedilnici? Poglejte si slike, mize so bile vse odmaknjene, noben kuža ni hodil/lulal/kakal po mizah, hodili so po tleh, ki so jih potem temeljito očistili. Zmisšljujete si stvari in napihujete zadevo, ker ne ...prikaži več veste več sploh kaj bi napisali.

  • Ančka 22:11 14.november 2012.

    krtina,Ah neee, nič več. Mi smo se že davno vrgli v težko investicijo in naredili stranišče, ker se je moji veverici obrnil želodec vsakič, ko je zagledala kakec na mizi. Čudno bitje, ampak za dobrobit živali smo bili pripravljeni ...prikaži več narediti vse, tudi stranišče.Ne vem od kje vam ideja, da imajo psi neustavljivo željo kakat po mizah. Iz fotografij se tudi vidi, da so bile mize umaknjene in zložene. Svašta, zdaj smo od ene dlake prišli do tega, da so pse pripeljali v šolo samo zato, da se bodo olajšali.Sicer bi bilo zelo zanimivo videt kako sterilno urejene domove imate vsi, ki ste najbolj glasni o čistoči in kam kdo spada.

  • Stolp 22:19 14.november 2012.

    Živiš idealno življenje. Čestitam, si ena od 0,001 procenta ljudi tega sveta. Ne nisem ti fouš. Tudi jaz imam brez skrbi lepo urejeno življenje - resnici na ljubo pa res ni tako idealno kot tvoje.Pač imaš modus vivendi: ...prikaži več lahko počnem kar hočem, drugih se ne tiče. To je egoizem. Z njim ni nič narobe. Je pa vprašanje ali gre res za tisti zdrav odgovoren egoizem(pač drugim se ne pustiš vmešavati v svoje življenje, delaš kar te veseli in uživaš). Ali pa zgolj za brezvestno, neodgovorno sebičnost na račun drugih, ki pa se po naravnih zakonih lepega dne slej ali prej sesuje... zakaj? ker si odvisna od drugih, njihove volje za tebe prenašati, njihove potrpežljivosti, do tega kdaj se bodo še pustili izkoriščati,...Pasji primer.: lastnik psa(ne rečem da ti) je lahko sebičen, neodogovoren,... spušča pse na druge ljudi, se reži in zabava ob tem ampak se ne ve kdaj bo srečal nekega še večjega psihota od sebe, ki bo obvladal kako obrambno sredstvo proti psu(solzil

  • Stolp 22:28 14.november 2012.

    Mišljeno ni bilo za tebe ampak za tiste, ki imajo kaj v glavi, da razumejo oz. IQ večji od številke svojega čevlja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.