Slovenija
60 ogledov

Zato se psi valjajo po jedilnici!

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sunshine19 22:35 14.november 2012.

    Mislim, da bi bilo vikanje na mestu gospod Stolp. To smo se v šoli učili in na splošno za komunikacijo preko spleta to velja, da se osebe naj bi vikalo, saj s tem izražamo nek nivo spoštovaja, ki je nujno ...prikaži več potreben za takšne stvari. Saj se ne poznamo in ljudi, ki ji ne poznamo ne moremo nekaj zelo sodit, lahko se z njimi strinjamo ali pa ne strinjamo, ne smemo pa biti žaljivi do nikogar. Zaželela sem vam lep večer in vi meni o številki mojih čevljev.

  • macko 09:04 15.november 2012.

    patetika pa taka..če prav razumem je imela dotična gospa pripombo le na to, da se vaje odvijajo v šolski jedilnici, in meni, da bi bila telovadnica primernejša...oz. če prevedem v jezik številnih nestrpnežev v forumu :tudi druženje ...prikaži večje in ježa na konjih ima določene terapevtske učinke, torej lahko tudinjih pričakujemo v jedilnicah ?

  • macko 09:27 15.november 2012.

    in še stolpu ter sunshine : pretipična nestrpnost za slobebcelne.mogoče bi si izbrala kak drug medij za vajino abotnost...

  • pol545 22:12 15.november 2012.

    ponavadi nikoli ne komentiram, ker se mi ne zdi vredno spuščat na nivo nekaterih komentatorjev, vendar tokrat moram. torej razumem, da ima vsak svoje mnenje, kar je edino pravilno. ampak, da pa prevlada v določenih primerih, ko se gre dejansko ...prikaži več za pomoč drugim (terapevtski psi so se konec koncev ravno za to šolali tisto soboto) tak negativizem in drama iz tega je pa....žalostno. kot je sama ravnateljica rekla so poskrbeli za čistočo in tudi terapevstki psi so vrjetno 3x bolj čisti kot pa dnevna soba od omenjene mamice in nekaterih komentatorjev tega članka. sploh pa, najprej preberite celotno zgodbo, se pravi več člankov, ker verjetno imate toliko časa in si nato, če nimate znanja s tega področja oglejte še kakšen video otrok z temi psi, in šele nato komentirajte. sploh pa je v teh časih, ko se ljudje borijo za lastno eksistenco, ko je vedno več lačnih otrok v šoli, 'valjanje psov po jedilnici' še najmanjši problem.

  • sprehajalec 21:38 14.november 2012.

    Če bi naredil anketo, je vsaj 60% za. Ni lepšega zjutraj, kot vesel pasji prijatelj, ki ti izrazi veselje, da si buden. Partnerka prvih nekaj tednov. Pa ne z zafrustriranci. Kaj bolj izvirnega.

  • Stolp 11:12 15.november 2012.

    Sam vidiš kakšna je ta SunshineNi važna diskusija, važno je najprej igrati prijazno osebo in potem v določenem trenutku človeka zabiti. To ni nobena nobl gospa kot se predstavlja, ki bi celo bila rada vikana(ne glede na to ...prikaži več da se na netu že od njegovega natanka več ali manj vsi tikamo) ampak ena mozoljasta, debela najstniška mula, ki svoje komplekse, zateženost in posledično svojo nepotešenost zdravi tako, da se prijavlja na forume po netu in podjebava ljudi v glavo.Iz njenega pisanja se tudi vidi tipičen neoanarhizem in skrajna sebičnost tistih najbolj agresivnih pasjih lastnikov: v imenu njihovih ščenetov je dovoljeno vse, drugi nimajo veze in nimajo sploh se kaj oglašati.Npr. pes lahko dela sranje povsod kamor pride, laja na ljudi skače, na njih, jih vleče za hlače - bog nedaj da bi kdo protestiral. Kaj recimo če je tak človek alergičen na pasjo dlako. Pa kaj se bo pa zadušil in crknil! To je njihova logika!In otrok iz te šole če bi bil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.