Slovenija
407 ogledov

Že prva podražitev zaradi plačljivih programov Pop TV in Kanal A

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 14:59 06.januar 2017.

    Vse kaže na to, da potrošniki nimamo več pravice do svobodne izbire oz. kaj boo gledali za lasten denar. Stopiti bi morali skupaj in se temu upreti.Kaj ko bi se enkrat uprli potrošniki, ne pa da smo tiho in vse ...prikaži več mirno požremo. V tem primeru gre definitivno gre za kratenje človekovih pravic.

  • smejka 22:51 06.januar 2017.

    Mislim, da je bilo to kar lepo zrežirano....kot zelo pogost pojav v naši domovini.Denar za slabo delo jim bo pritekal v žep...enim in drugim.Na nas državljanih je ali bomo to dopustili in podpirali.Tako kot politike...zato se bojim, da izid ne ...prikaži več bo ugoden.Zaenkrat od mene cvenka ne bo.

  • mihatirs 14:28 06.januar 2017.

    Namest da bi se direktorji T2, Telemacha, Telekoma in pa Amisa skp usedl pa rekl da nej odjebejo in bi bilo to to...Poptv pa kanal a propadeta v enem mescu...tko pa vprašanje kdo bo dal še vse skp v žep!

  • kmetek 14:36 06.januar 2017.

    Telekom in Telemach sta hinavsko skupaj to naredila, še predenj so ostali vedeli....

  • Tomo333 14:42 06.januar 2017.

    To bi bilo edino logično, zgodilo pa se je obratno, da Pro plus izsiljuje njih. Narobe svet. Plačali bomo na koncu mi. Mene osebno njihovi programi ne zanimajo in sem zanje pripravljen plačati 0 €.

  • c1305166 15:11 06.januar 2017.

    Zakaj so ponudniki prisiljeni podpisati takšno pogodbo? Lahko bi jim enostavno rekli naj gredo k vragu s tistim členom, da morajo programe uvrstiti v osnovno shemo. Potem POPTV ne bi imel za burek.

  • d 15:36 06.januar 2017.

    kdo pravi, da so prisiljeni ? Za dnar se gre ... kasiral bojo in eni in drugi

  • d 15:36 06.januar 2017.

    gre za to, da ne moreš izbirati ali zelis imeti v paketu pop in kanal, fuknejo ga u paket in ga podrazijo ... o tem ti clovk govori tuponja

  • KOJAK 15:37 06.januar 2017.

    Edina rešitev je da vsi nonstop kličemo operaterje in jim pošiljamo maile, da teh programov ne želimo PLAČEVATI. Če bi vsi to vestno delali nekaj dni bi sigurno nekaj dosegli.

  • Avatar čavez
    čavez 15:51 06.januar 2017.

    Izklopim vse, bandi lopovski ne dam niti centa.

  • erikkk 15:53 06.januar 2017.

    Jst imam gold trojček njaslabše v tem paketu je da imam 280 kanalov .Od teh 280 kanalov gledam redno 20 kanalov in me zanima ali bo kdaj telemach ponudu možnost da si sami sestavimo koliko kanalov bomo gledali ...prikaži veči in bi tako plačevali, ker plačujem nekaj kar ne gledam. Ne gledam tudi vse tri kanale RTV LJ ...a bo to sploh kdaj možno ??

  • izRODEk 16:13 06.januar 2017.

    Zmagal bo ponudnik, kateri bo imel paket brez Pro plus sranja. To bo naročil marsikdo - iz principa, kasneje, ker tistega pro-zahodnega sranja in z botoksom našpricane Krčmarce ne bo hotel nihče več gledat :)

  • h3o 16:24 06.januar 2017.

    sami pogoltni nenasitni kruleči prašiči! Hebe se njim za druge! Ko ti hočejo kaj prodati so prijazni (reklame), ko pa ne moreš plačat položnice te pa terajo iz bajte. Kdo vas je prisil in s katerimi sredstvi? Ko jih pa ...prikaži več kaj fprašaš, pa začnejo kruliti, da jih nič ne satopiš! Slovenci rabimo pošten sistem, ker ta GNOJNO BOLANI sistem ni... Marš banda!

  • fritolin 16:37 06.januar 2017.

    pa se to, da sem jaz uporabnik tega EVJ operaterja bi takoj presaltal kam drugam ker je ocitno da je operater zacel zaracunavati se preden je to sploh potrebno, se pravi gre direktno k EVJ v zep ;)))

  • Leon122 16:55 06.januar 2017.

    Če človek noče gledat Popa in Kanala A preprosto si nabavi strešno anteno in je to to... Če pa si kje npr. ob Hrvaški meji (tako kot js) je pa njihov program kje bolj kvaliteten in ob vikendih velikokrat naletiš ...prikaži več na pametne filme, ki jim res lahko rečemo premiera.

  • blueone 18:35 06.januar 2017.

    O jaz dobro vem kaj plačujem imam samo tisto programsko shemo, ki meni paše.

  • blueone 18:38 06.januar 2017.

    Hmm o katerih brezplačnikih ti govoriš?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 20:07 06.januar 2017.

    Bravo,tako se govori z pametjo.Tele vodilni idijoti so dobili par evrov v rit in so srečni.

  • partizanka 20:52 06.januar 2017.

    POP TV in RTV sta četrta veja oblasti.

  • Martin Jančič 21:13 06.januar 2017.

    Mislim da bodo kmalu morali ponudniki TV programov razmisliti kake pakete bodo ponujali ne pa usiliti nekaj kar ni zanimivo, ampak ponuditi tisto kaj ti prinese dobiček ne pa kar vse po prek, ali im je vse eno kaj si ...prikaži več mislimo potrošniki oni kar po svoje na dolgi rok ne bo šlo, in misli da se nemotim !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.