Slovenija
409 ogledov

Že prva podražitev zaradi plačljivih programov Pop TV in Kanal A

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Omega_v6 23:29 06.januar 2017.

    Pa kaj si ti PRO plusovci res mislijo,da jih kdo na veliko gleda?? Kaj le?? Te ponovitve več let starih filmov?? Ali pa mogoče te resničnostne šove?? Mogoče mislijo,da uživamo ob njihovih reklamah?? Naj naredijo demokratično VSE njihove programe v ...prikaži več en paket in pristanejo na realnih tleh!! Takrat bodo videli kolikšna bo gledanost!!

  • Eddie 23:59 06.januar 2017.

    Glasujte za ljudstvo (ne za birokracijo, parazite, hinavce, POP TV,...).http://predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/8045

  • Harrison 07:09 07.januar 2017.

    Telemach nič ne napoveduje.\s\sOni enostavno kar pošljejo položnico!

  • Leon122 09:40 07.januar 2017.

    Se spomnim, da je enkrat eden komentiral, da bo gledal Pop, če ne bodo imeli s podražitvijo več reklam... Ja, to je tako napisano, kot da bi npr. na Golici pričakoval erotične filme

  • vladek 11:02 07.januar 2017.

    POPTV bi moral meni plačevati da gledam njihove ponovitve in reklame

  • Dare Dado 11:22 07.januar 2017.

    pop tv in rtv samo beda od tv

  • Omega_v6 19:50 06.januar 2017.

    Zelo žalostno,da ni demokracije v Sloveniji!! Že RTV Slovenija plačujemo po sili pa,če gledaš ali ne!! Sedaj pa še en absurd!! Tudi zaradi dveh programov pretežno reklam bomo plačali podražitev!! Yojo se že itak plačuje!! Ne morem razumeti ZAKAJ programov ...prikaži več PRO plusa ne dajo v en paket in kdo hoče ta paket naj pač PLAČA!! Kdo pa ne mara pa naj obdrži isto naročnino in pač PRO plusa NIMA!! Dobivam občutek,da so se vostvai ponudnikov TV storitev in vodstvo PRO plusa DODOVORILI kako bodo okradli državljane!!

  • Ivo 19:53 06.januar 2017.

    Zakaj si moral tako neutemeljeno pljunit na EVJ, če ti lepo piše, da začnejo s 1. februarjem zaračunavati? Si iz kakšne konkurenčne firme mogoče? Grdo in slovensko seveda...

  • smejka 22:51 06.januar 2017.

    Mislim, da je bilo to kar lepo zrežirano....kot zelo pogost pojav v naši domovini.Denar za slabo delo jim bo pritekal v žep...enim in drugim.Na nas državljanih je ali bomo to dopustili in podpirali.Tako kot politike...zato se bojim, da izid ne ...prikaži več bo ugoden.Zaenkrat od mene cvenka ne bo.

  • wolfyy 23:01 06.januar 2017.

    Največja laž: "zaradi visoke gledanosti smo bili prisiljeni programa uvrstiti v osnovno shemo"...hahaha. dejte raje povedat da raje vse oskubite za 3eur, kot pa samo tiste, ki povzročajo to visoko gledanost, ker bi gledanost strmoglavo padla. sedaj mal več gledam ...prikaži več TV (beri 1h na dan, pa od tega je 20min reklam in pol resno mislite da bom to gledal? haha)

  • wester62 16:08 06.januar 2017.

    se strinjam in najbolj pošteno bi bilo ,da programe okarakterizirajo in zanj določijo kvoto in nato nam ponudijo izbiro kanalov katerih bi želeli gledati.to bi bilo edino pošteno in demokratično.ne pa vsiljevati nekaj kar mi ne želimo.to sodi pač v ...prikaži več drug čas,kjer so to delali. a žal še takrat so bili bolj demokratični kot ti gnili kapitalisti.zato naj določijo za vsak program svojo ceno in mi bomo sami izbrali kaj želimo gledati.seveda naj bodo cene normalne.jaz bi recimo bil pripravljen plačati za pop tv 0.50 eur. toliko je vredno zame.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:50 06.januar 2017.

    Jaz se bom naročil na tisti paket, ki ne bo vseboval programov pro plus, če pa ga bodo vsebovali vsi, jih bom prijavil zaradi kartelnega dogovarjanja!

  • smejka 22:51 06.januar 2017.

    Mislim, da je bilo to kar lepo zrežirano....kot zelo pogost pojav v naši domovini.Denar za slabo delo jim bo pritekal v žep...enim in drugim.Na nas državljanih je ali bomo to dopustili in podpirali.Tako kot politike...zato se bojim, da izid ne ...prikaži več bo ugoden.Zaenkrat od mene cvenka ne bo.

  • Ferluci 15:11 06.januar 2017.

    Saj imaš možnosti: SLO1, 2, 3, lokalne TV ter manjšinske. Za te moraš plačevat, če imaš TV sprejemnik. Brezplačniki so pač brezplačniki in imajo pravico delati kakor njim paše.

  • fritolin 16:35 06.januar 2017.

    hahahaha zastonjkarji, kaj se jezite....Pa pac odjavite vse skupaj pa glejte samo nacionalko, ki jo mimogrede placujete, pa se tukaj nihce ne buni....Ne maram prevec proplusovcev, ampak tu jim dam pa prav, zadnji cas je da operaterji dajo ...prikaži več kaj tudi njim , ne samo tujcen in raznim sportklubom, ki vas mimogrede se bolj lupi kot vsi drugi.Je pa v sporocilu lepo napisano ; Zaradi visoke gledanosti ted dveh programov .......Torej ce si kdo zasluzi denar si ga zasluzijo oni, ne pa neki kanali ki jih ne gledate jih pa placujete, pa se ne veste da jih ;)))))

  • wolf.ata 17:07 06.januar 2017.

    ja,so skupaj naredili izgleda veliki,ker če bi vsi čakali propade pro plus takoj,itak so bili v rdečih številkah,banda

  • Avatar roksa
    roksa 10:56 07.januar 2017.

    To je že kartelno dogovarjanje.....nobeden od ponudnikov nebo imel extra paketa ProPlus, ker bi bil obsojen na linč......tak pa bo to prostovoljni mus....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.