Pesem How Much Time Do We Have Left, s katero se je Klemen Slakonja predstavil na Emi in tudi zmagal, je močno povezana z njegovo ženo, igralko Mojco Fatur, s katero sta par že skoraj 15 let, poročila pa sta se leta 2022.
"Pravzaprav gre za izliv mojih občutij, potem ko so moji dragi življenjski sopotnici Mojci Fatur diagnosticirali težko bolezen, ki jo je, kljub temu da ji je bilo rečeno, da je neozdravljiva, uspešno premagala," je razkril že januarja.
Ker sicer slovi po številnih glasbenih preobrazbah, je povedal, zakaj je tokrat čas, da sname masko in pokaže svoja čustva: "Po vseh zabavnih preobrazbah, ki sem jih naredil v preteklosti, je zdaj čas, da odvržem maske, stopim v areno, izruvam svoje srce in ga ponudim na pladnju. Zavedam se, da si bo marsikdo privoščil pojedino, a zdi se mi pomembno, da pokažemo svojo ranljivost. Tako kot je Mojca vlila upanje meni, ko mi je bilo najtežje, verjamem, da ta pesem lahko vlije upanje ljudem po vsem svetu."
A preden se je usodno zaljubil v svojo Mojco, je ljubil še eno našo zelo znano igralko, Ivo Krajnc, ki je bila pred tem poročena z igralcem Aljošo Ternovškom, voditeljem priljubljenega kviza Vem! Po kratki aferi s Slakonjo, leta 2010, pa se je Iva zaljubila v kreativnega direktorja oglaševalske agencije Aljošo Bagola, s katerim imata hčerko, kasneje pa sta se tudi poročila. Tudi Ternovšek se je kmalu pobral in se poročil s plesalko sodobnega plesa Lado Petrovski.

Prav tako pa zakon s Klemnom za Mojco Fatur ni prvi zakon. Prvič je bila poročena z dramskim režiserjem Luko Martinom Škofom, s katerim ima tudi hčerko Milo, s Klemnom pa imata dva sinova.
Kera dva pa. Sta to.? Brez veze, vsi slovenci smo znani, zvezdniki, vplivniki..... Čisto vsi, serjemo čez usta in rit.
bmk