21 ogledov

Curryjevi dve minuti

Stephen Curry Golden State Warriors EPA
Zvezdnik Golden Stata je na drugi tekmi finala Zahoda ponovno pokazal, česa je sposoben.

Golden State Warriors so na drugi tekmi proti Oklahoma City Thunder zmagali (118:91) in izid v seriji izenačili na 1:1. Naslednja tekma bo v noči na ponedeljek na sporedu v Oklahomi.

Eden od junakov tekme je bil Steph Curry, ki je sredi tretje četrtine uprizoril strelski šov, po katerem je Golden State pobegnil tekmecem.

Pohod je začel s štirimi zaporednimi zadetimi prostimi mesti, nadaljeval pa s štirimi hitrimi meti z razdalje (pri enem je stopil na črto, ki označuje trojko). Vse skupaj se je zgodilo v manj kot dveh minutah.