44 ogledov

Dragić prvič v karieri izključen

Goran Dragić, Miami Heat Profimedias
Goran Dragić je moral na tekmi med Miamijem in Portlandom po sodniškem ukazu predčasno v garderobo.

Goran Dragić je bil na tekmi med Miamijem in Portlandom izključen v tretji četrtini, ko je dvakrat protestiral ob dosojenem prekršku, sodnik James Williams pa se je ob njegovem 'ugovarjanju' vsakič odločil za tehnično napako. To sta bili le dve od štirih tehničnih napak, ki so jih košarkarji Miamija dobili v tretji četrtini.

Košarkarji Vročice so kljub temu uspeli spreobrniti potek tekme, na koncu pa so predvsem po zaslugi Chrisa Bosha (29 točk) tudi slavili. Zmagali so s 116:109, Hassan Whiteside je k zmagi prispeval 22 točk, 11 skokov in pet blokad. Dragić je na parketu prebil 27 minut, v tem času pa zbral osem točk, dva skoka in osem podaj. Imel je tudi dve ukradeni žogi in blokado. Beno Udrih je v dvajsetih minutah zbral dve točki, skok in dve podaji.