252 ogledov

Dragić skromen vpričo prijatelja in mentorja

goran dragić
Slovenski košarkar tokrat ni bil strelsko razpoložen.

Košarkarska ekipa Miami Heat je vrnitev zvezdnika Dwayna Wada pozdravila z zmago nad Milwaukee Bucks (91:85). Goran Dragić je na parketu preživel 27 minut in v tem času prispeval šest točk, tri podaje in dva skoka.

Dwyane Wade Goran Dragić Miami Heat Tržnica Šport Wade spet v Miamiju, Thomas v LA

Vročica je na domačem parketu prekinila serijo petih zaporednih porazov. Po izenačenem prvem polčasu so domači zagospodarili na igrišču intretjo četrtino dobili s kar 30:8, a v zadnji četrtini, ki so jo gosti dobili z 19:31, skoraj zapravil veliko prednost.

"Po petih zaporednih porazih je bilo zelo težko, a izgubljali smo za točko, dve, tri. Tokrat smo odigrali dobro v obrambi. Nadzorovali smo potek in rezultat je tu," je dejal slovenski reprezentant.

Prvi strelec Miamija je bil Tyler Johnson, ki je dosegel 19 točk. Za Milwaukee je Giannis Antetokounmpo prispeval 23 točk, 11 skokov in tri podaje.

Tekma je bil v znamenju vrnitve nekdanjega dolgoletnega člana Miami Heat Dwayna Wada (2003-2016), ki je ob vrnitvi "domov" prispeval tri točke, dva skoka in dve podaji.

"Energija je bila odlična. Ko sem se ogreval, je bilo vzdušje podobno tistemu v končnici. Danes je bilo vse podrejeno zmagi. Verjamem v te fante," je povedal povratnik v ekipo

dwayne wade | Avtor: Profimedia Profimedia