7459 ogledov

Eden največjih zvezdnikov lige NBA takole grdo nad Luko

Dončić in Durant Reševalni pas/Twitter
Na tekmi med Brooklynom in Dallasom si je vse prej kot športno potezo privoščil prvi zvezdnik Mrežic Kevin Durant, ki je v tretji četrtini grdo odrinil Luko Dončića, potem ko je njegova ekipa že dosegla koš. Odnesel jo je brez kazni ...

Da je bila tekma med Brooklynom in Dallasom v predmestju New Yorka nabita s čustvi, dokazuje tudi nešportna poteza vročekrvnega navijača, ki je v podaljšku proti Dončiću zalučal kozarec, poln ledu, proti Luki Dončiću, a ga na srečo ni zadel

Dončić in zloglasni navijač Aretiran Šport Neverjetno: navijač zalučal kozarec ledu proti Dončiću, ni se končalo dobro Luka Dončić NBA Šport Luka blestel: zmaga ob trojnem dvojčku in 40+ točkah Podaja Dončića Noro, noro, noro Šport Dončićeva podaja, o kateri danes govori ves svet

Za vse prej kot športno potezo pa so nekateri košarkarski analitiki čez lužo označili potezo Kevina Duranta v tretji četrtini, ko je nešportno odrinil Luko Dončića. Težko bi ocenili, da je šlo za potezo v žaru borbe, Durant je najbrž zelo dobro vedel, kaj počne ... A ker ima status velikega zvezdnika v ligi NBA, jo je tokrat odnesel brez kazni, Luka Dončić pa je po njegovem odrivanju pristal na tleh. "To bi lahko bilo tudi namerno," je ocenila TV-komentatorka prenosa na eni od ameriških televizij. Na koncu je precej boljše volje domov odšel Dončić, ki se je zaustavil pri trojnem dvojčku (41 točk, 11 skokov, 14 podaj), saj je zasenčil oba velika zvezdnika Mrežic, Dallas pa se je veselil gostujoče zmage v podaljšku (129:125)