20 ogledov

Lorbek za trenutek izgubil vid

Erazem Lorbek Barcelona Boštjan Tacol
Slovenski košarkarski reprezentant Erazem Lorbek je predčasno končal drugo tekmo finala španskega prvenstva, ki jo je njegova Barcelona dobila v gosteh pri Realu Madridu z 72:71 in izid v zmagah izenačila na 1:1.

Erazem Lorbek je v prvem polčasu dobil udarec v glavo in za nekaj trenutkov izgubil vid, zaradi česar so ga odpeljali v bolnišnico na opazovanje.

Pri soigralcih Lorbka, ki je vprašljiv za naslednjo tekmo (ta bo na sporedu v petek v Barceloni), je bil sicer na tekmi najučinkovitejši Juan Carlos Navarro z 19 točkami, Lorbek je v slabih 13 minutah pred poškodbo dosegel šest točk in pet skokov. Pri Realu je Mirza Begić v slabih 27 minutah zbral sedem točk in šest skokov.