26 ogledov

Partizan v zadnji četrtini strl Zadar

Milosavljević Helios Domžale Partizan liga ABA ABA
Začela se je nova sezona lige ABA, na sporedu pa sta bili dve tekmi prvega kola. Igokea je z 69 proti 63 premagala Široki, Partizan pa je doma z 81:74 dobil dvoboj z Zadarjem. Union Olimpija igra v soboto, Krka pa v Nedeljo.

Beograjski Partizan je po treh četrtinah zaostajal za šest točk, po zaslugi trinajstih točk razlike, ki so si jih domači priigrali v zadnji četrtini, pa so prišli do težko prigarane zmage. V obračunu bosanskih ekip je Igoeka premagala Široki. Union Olimpijo v soboto čaka Radnički, Krka pa bo še dan kasneje gostila Szolnoki Olaj.