2992 ogledov

Srbski trener: "Hočete, da vas oklofutam?"

dušan alimpijević
Srbskemu trenerju je zmanjkalo potrpljenja.

Košarkarska ekipa Crvena zvezda je v 21. krogu regionalne lige Aba v gosteh premagala bosansko Igokeo (76:82).

Trener srbskega moštva Dušan Alimpijević ni bil najbolj zadovoljen z igro svojih košarkarjev, potem ko so domači igralci v prvem polčasu naredili delni izid 9:0.

Alimpijević je zahteval minuto odmora in znoral na Ognjenom Dobrićem, Stefanom Jankovićem in Dejanom Davidovacem. "Hočete da vas vse tri oklofutam? Tebe, Davidovaca in Dobrića? Zakaj, p***a, sploh vstopite v igro?" je zavpil srbski trener.

Zvezda je tekmo odločila v zadnji četrtini, ki jo je dobila z izidom 22:11 in izničila zaostanek petih točk, ki si ga je nabrala po treh četrtinah srečanja.