Šport > Moto športi
33 ogledov

Lorenzo saniral poškodbo ključnice

jorge lorenzo EPA
Španec Jorge Lorenzo (Yamaha) je bil najhitrejši na prvem prostem treningu pred dirko za VN Nemčije.

Sodeč po prvem treningu motociklistične VN Nemčije v Sachsenringu, se je svetovni prvak v razredu motoGP Španec Jorge Lorenzo hitro opomogel po poškodbi ključnice, ki jo je staknil pred 14 dnevi na treningu VN Nizozemske v Assnu in zaradi katere je moral na operacijo.

Voznik Yamahe je dosegel najboljši čas, za 0,194 sekunde je bil hitrejši od rojaka Danija Pedrose (Honda), tretji je bil Lorenzov moštveni kolega Valentino Rossi, sicer zmagovalec dirke v Assnu, na kateri je Lorenzo kljub poškodbi zasedel peto mesto.