23140 ogledov

Valentino Rossi slikovito sporočil veliko novico

Valentino Rossi Reševalni pas/Twitter
Sloviti italijanski dirkač se bo v prihodnosti posvečal novim nalogam.

Legendarni dirkač Valentino Rossi je pred dnevi sporočil, da bo po letošnji sezoni končal bogato kariero. Danes pa je razkril še nekaj.

valentino rossi Konec ere Šport Dirkaški doktor napovedal slovo

Z zanimivo objavo na Twitterju je sledilcem dal vedeti, da je njegova partnerka Francesca Sofia Novello v veselem pričakovanju.

"Po skrbnem pregledu lahko poveva, da je Franci noseča! Zelo se veseliva prihoda najine deklice," je ob treh simpatičnih fotografijah zapisal popularni "Doctor".

Rossi v motoGP nastopa od leta 2000. Danes 42-letni Italijan je v elitnem razredu zbral 89 zmag in 199 uvrstitev na stopničke.

Dirkač Yamahe je v lanski sezoni v skupnem seštevku prvenstva motoGP osvojil 15. mesto, osvojil je 66 točk. V karieri je, upoštevajoč vse razrede, devetkrat postal svetovni prvak.

maverick vinales Po škandalu Šport Zdaj tudi uradno, suspendirani Vinales zapušča Yamaho