370 ogledov

Kane debitiral z golom in podajo, Bayern slavil v Bremnu

Harry Kane Werder Bayern Epa Harry Kane se je že na prvi tekmi vpisal med strelce.
Uvodna tekma nemške nogometne Bundeslige se je razpletla po pričakovanjih.

Weserstadion v Bremnu je gostil prvo tekmo letošnje elitne Bundeslige, na kateri je domači Werder priznal premoč aktualnemu prvaku Bayernu (0:4).

Bavarci so v prvem polčasu prevladovali in do prednosti prišli že v četrti minuti. Po podaji Harryja Kana, ki je debitiral v nemškem prvenstvu, se je med obrambo domačih dobro znašel Leroy Sané in matiral vratarja.

Na začetku drugega polčasa so imeli domači dve priložnosti, nato pa je Bayern kontroliral srečanje. V 75. minuti je Kane po podaji Alphonsa Daviesa lepo zadel z roba kazenskega prostora in zapečatil zmago Münchenčanov.

V končnici srečanja je Sané po efektni kombinaciji gostov iz bližine zadel še drugič na tekmi, v sodnikovem dodatku pa je z močnim strelom končni izid postavil Mathys Tel.