68 ogledov

Kako je Kurtić matiral Belca

Jasmin Kurtič Vid Belec Carpi Atalanta EPA
V 27. kolu Serie A je Carpi Vida Belca v Modeni gostil Atalanto Jasmina Kurtića.

Atalanta je na gostovanju pri Carpiju, pri katerem skozi celotno sezono zelo dobro brani Vid Belec, odnesla remi (1:1) in se utrdila v sredini lestvice, medtem ko je Carpi ostal v coni izpada, šest točk od odrešilnih mest.

Po prvem polčasu brez golov je Jasmin Kurtić - Belokranjec je za moštvo Edyja Reje igral vso tekmo - v 52. minuti vtekel na podajo Marca D'Alessandra in iz bližine v padcu matiral Belca. To je bil njegov prvi prvenstveni zadetek v letošnji sezoni. Posnetek gola si lahko ogledate na priloženem videu.

Končni izid je v 76. minuti iz enajstmetrovke postavil Simone Verdi.