29311 ogledov

Komičen avtogol Hrvata postal spletni hit

Ljuban Crepulja PrtSc
Na nogometnih tekmah se dogajajo nenavadne stvari. Ena od njih se je v petek zgodila v Romuniji.

V četrtem kolu romunske prve lige sta se v petek v Giurgiuju pomerila domača Astra in aktualni državni prvak CFR Cluj. Slednji spet kroji vrh lestvice, medtem ko je Astra slabo začela sezono.

In v petek smo videli pričakovan razplet. Cluj je dobil tekmo (0:2), a je do treh točk prišel z izdatno pomočjo domačega branilca. Hrvat v vrstah Astre Ljuban Crepulja je namreč zabil spektakularen avtogol.

Gigi Becali Še vedno boli Šport Zamera do groba, sovraštvo ne pojenja

Povsem ob koncu prvega polčasa, pri izidu 0:0, so imeli gostje na voljo kot, po katerem so stresli prečko. Odbita žoga je prišla do Crepulje in slednji jo je s prvim dotikom silovito poslal v lastno mrežo. Vse skupaj je delovalo zares neverjetno.

Crepulja je po strelu padel na tla v nemoči, njegovi soigralci so v nejeveri le zmajevali z glavo. V drugem polčasu so dobili še en gol in zaenkrat imajo na računu le eno točko.