21 ogledov

Krhin do točke pri Betisu

Rene Krhin Malaga Granada EPA
Nogometaši Granade so na uvodni tekmi 4. kola španskega prvenstva remizirali pri Betisu (2:2).

Slovenski reprezentant Rene Krhin je ob remiju pri Betisu (2:2) odigral vso tekmo v vezni liniji Granade. Njegovo moštvo je imelo več kot 30 minut igralca manj, a je obenem zapravilo tudi enajstmetrovko v zaključni fazi srečanja.

Granada je začela odlično in po zadetkih Mehdija Carcela-Gonzáleza v 13. in Alberta Buena v 33. minuti vodila z 0:2. Še pred koncem prvega polčasa je z glavo znižal Álex Alegría.

V 54. minuti je pri Granadi svoj drugi rumeni karton prejel Rúben Vezo in moral pod predčasno prho, kar je Betis hitro izkoristil z izenačenjem, še drugič je zabil Alegría.

Kljub številčnemu primanjkljaju je Granada prišla v situacijo za zmago, ko je vratar Betisa Antonio Adán storil prekršek v kazenskem prostoru, a se je nato odkupil z obrambo po poskusu Ezequiela Ponceja z bele točke.