148 ogledov

Liverpool šele tretjič v sezoni oddal točke

Everton Liverpool Goodison Park Epa
V nedeljo so bile odigrane tri tekme v angleški Premier League, vključno z mestnim derbijem med Evertonom in Liverpoolom.

Everton in Liverpool sta se na praznem Goodison Parku razšla z remijem (0:0). Aktualni evropski prvaki, ki so si že pred časom praktično zagotovili naslov državnih prvakov, so šele tretjič v tej ligaški sezoni oddali točke.

Srečanje ni ponudilo veliko priložnosti. Vse do zadnjih minut, ko je Everton v razmaku nekaj minut večkrat zapretil, ni bilo veliko razburjenja.

Moštvo z modre strani reke Mersey je ostalo v spodnji polovici lestvice. Resnih skrbi glede obstanka četa Carla Ancelottija nima, a so obenem mesta, ki vodijo v evropske pokale, prav tako zelo oddaljena.

Bernd Leno Udarec za udarcem Šport Šok za Arsenal! Poraz, grozljiva poškodba ter zvezdnikova vprašljiva prihodnost

Chelsea je zadržal dobro pozicijo v boju za Ligo prvakov s slavjem pri Aston Villi (1:2). Moštvo iz Birminghama je po prvem polčasu sicer vodilo, a nato popustilo. Villa je še naprej v coni izpada.

Newcastle United si je z zmago nad Sheffield Unitedom (3:0) praktično že zagotovil prvoligaški status, medtem ko so gostje, ki so na začetku drugega polčasa ostali zgolj z deseterico in nato dobili tri gole, doživeli udarec v boju za evropska tekmovanja.