Navijači so se poklonili Ronaldu

navijači real madrid ronaldo santiago bernabeu
1/6
Reuters
Navijači Real Madrida so na Santiagu Bernabéuu izrekli svojo podporo Cristianu Ronaldu, ki si je tekmo proti Galatasarayu ogledal s klopi.

Pred tekmo Real Madrida in Galatasaraya, ki se je končala s prepričljivo zmago španskega velikana (4:1), je 45.000 navijačev na Santiago Bernabéuu z maskami Cristiana Ronalda pozdravilo prvega zvezdnika ekipe, ki na obračunu zaradi poškodbe ni zaigral.

Podporniki kraljevega kluba so svojega ljubljenca s številnimi transparenti podprli v boju za zlato žogo, o kateri se bo odločalo čez dober mesec dni. Maske so bile narejene še pred poškodbo portugalskega napadalca, saj je na njih pisalo: ''Nadenite si maske pred začetkom tekme, v sedmi minuti, v 77. minuti in ob vsaki dobri potezi Ronalda ter ko doseže gol.''