19 ogledov

Raúl se je v Real vrnil z golom

Raul
1/13
Najboljši strelec Real Madrida v zgodovini Raúl je tekmi za pokal Bernabéu proti Al Saddu spet oblekel majico kluba, kjer je preživel dolgih 15 let svoje kariere.

36-letni nogometaš je na domačem Santiagu Bernabeu, Cristiano Ronaldo mu je odstopil številko sedem na dresu, Iker Casillas pa kapetanski trak, po podaji Angela di Marie zabil prvega od petih golov Reala, ki je slavil zmago s 5:0.

Nekaj minut kasneje je Raúl, ki je v drugem delu oblekel majico svojega zdajšnjega kluba Al-Sadda, zadel še vratnico, do konca polčasa, ki se je končal z izidom 1:0, pa je imel še nekaj zrelih priložnosti, da doseže še kakšen zadetek.

Čeprav je bil v četrtek prva tema pogovorov v Realu prihod Garetha Bala iz Tottenhama na Santiago Bernabéu, uradno naj bi kluba novico o rekordnem prestopu sporočila še danes, pa je bil tudi v očeh navijačev zvezda večera Raúl.