132 ogledov

V španski La Ligi ni več stoodstotne ekipe

jan oblak Epa
Atlético Madrid je v tretjem krogu La Lige remiziral z Villarrealom.

Zadnji, ki je oddal točki, je bil branilec naslova prvaka Atletico Madrid, ekipa slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka, ki je na domačem igrišču remizirala z zadnjim zmagovalcem evropske lige, Villarrealom, izid je bil 2:2.

Gosti so v 62. minuti prek Manuel Triguerosa povedli, le štiri minute pozneje je izenačil Luis Suarez, rumeni podmornici pa je v 74. minuti novo zagotovil Arnaut Danjuma, ko je bilo videti, da se bodo prve zmage v prvenstvu veselili gosti (na prvih dveh niso prejeli in ne dosegli gola), pa so v peti minuti sodniškega podaljška dosegli avtogol, nesrečnik je bil Aissa Mandi.

Atletico se je priključil petim ekipam s sedmimi točkami, to so Real Madrid, Sevilla, Valencia, Barcelona in Mallorca.

| Avtor: Epa Epa

Barcelona je danes sinoči zmagala, še drugič je točke vknjižila na domačem igrišču. Tokrat je z 2:1 premagala Getafe, vsi goli so padli v prvem polčasu.

Gostitelji so povedli že v drugi minuti, ko je podajo Jordija Albe izkoristil Sergi Roberto. Getafe je izenačil v 18. minuti, strelec gola je bil Sandro Ramirez, končni izid pa je v 30. minuti postavil Memphis Depay.

Osasuna je po preobratu s 3:2 v gosteh premagala Cadiz, prvo zmago v sezoni pa je vknjižil Rayo Valecano, ki je s 4:0 ugnal Granado. V prvih dveh krogih ni dosegel gola, prejel pa jih je toliko, kolikor jih je danes dal.