24 ogledov

Pravi 'gospod': Fellaini pljunil ležečega Agüera

Fellaini Agüero pljunek Youtube (PrtSc)
Na manchestrskem derbiju so strasti pogosto zelo razvnete, a Marouane Fellaini je šel tokrat konkretno predaleč.

Kot najbrž že veste, je Manchester City v nedeljo še četrtič zapored ugnal Manchester United (1:0) in tako po Liverpoolu postal druga ekipa, ki je rdeče vrage uspela premagati na štirih zaporednih tekmah Premier lige.

Junak dvoboja je bil Sergio Agüero, ki je v 63. minuti zabil edini gol na tekmi, Argentinec je v letošnji sezoni dosegel že deset prvenstvenih zadetkov. V zaključku prvega polčasa je bil udeležen tudi v enega najbolj spornih trenutkov tekme, ko bi glavni sodnik Michael Oliver lahko pokazal na belo točko.

Marouane Fellaini je namreč od zadaj brcnil Agüera v tetivo, Kun je padel in obležal, sodnik pa je le zamahnil z roko. Belgijski reprezentant je nato stopil do Argentinca, se sklonil in pljunil vanj, kot prikazuje zgornji posnetek. Fellaini od prestopa k rdečim vragom še ni okusil slasti zmage nad Cityjem.