12 ogledov

Zmaji pred porazom

McBride D'Alvise Coulombe Muršak Telemach Olimpija KAC Celovec liga Ebel Saša Despot
Hokejisti Telemach Olimpije so dobili zadnje tri dvoboje v ligi Ebel, tokrat pa so v Tivoliju v tekmi preobratov klonili proti Sapi Fehervar.

Ljubljančani so slabo odprli tekmo proti Sapi Fehervar, po vsega petih minutah dvoboja pa so tako že zaostajali z 0:2. Za goste je bil v četrti minuti najprej uspešen Kyle Bailey, že v naslednji pa je ob igralcu več na ledu, izključen je bil Aleš Mušič, zadel še Juray Durco. A hitri zaostanek zmajev ni zmedel, do konca prve tretjine pa sta za izenačenje poskrbela Jan Muršak in Damjan Dervarič. Branilec je izenačil dobre pol minute pred piskom sirene.

Tudi druga tretjina se je iztekla po željah domačinov, saj sta Scott Freeman z zadetkom in Kevin de Vergilio s podajo v statistiko vpisala svoji drugi točki na tekmi. Oba sta bila namreč podajalca pri zadetku Dervariča.

A v zadnji tretjini je sledil nov padec čete Bojana Zajca. Istvan Sofron je v 45. minuti tako izenačil na 3:3, deset minut kasneje pa je zadel še Tyler Metcalfe.