Slovenija
104 ogledov

“Begunci. Ti necivilizirani, primitivni divjaki so mi vzeli otroka.”

Komentarjev 113
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 23:42 06.september 2015.

    sej mamo falcona, naj začne enkrat delat že v narodov prid. govorim samo o teh ki odklonijo security check.

  • JaG 09:39 07.september 2015.

    Sepopolnoma strinjam z vami! Lep dan vam želim.

  • edstark 09:31 07.september 2015.

    hvala! V tem je problem ker ni več svobode govora. Ko objaviš sliko ali video ki prikazuje drugačno-negativno plat dogajanja si vsi zatiskajo oči in zmerjajo s fašisti,rasisiti in podobnimi izrazi in seveda v tistem trenutku oni sami postanejo ravno ...prikaži več to kar hočejo nas ozmerjati. Pa vse kar hočem doseči je odpreti ljudem oči dogajanju! Dokler ne bo na 24ur neprostransko poročanje o dogajanju se sam ne trudim več prepričevati druge ampak bom poskbrel zase in za svoje bližnje. Pa lep dan vsem.

  • OF 10:07 07.september 2015.

    Faila Pašić Bišić - Slovenka???????????????

  • Majazmaja 10:18 07.september 2015.

    Seveda je Slovenka!!! In takih ljudi, kot je ONA IN NJENA DRUŽINA, si želimo čimveč!

  • OF 10:22 07.september 2015.

    Itak, želimo si muslimane v svoj dom.

  • OF 10:24 07.september 2015.

    OK naj pomaga, samo zakaj pa se fura po medijih. Ruto dol pa bo naša.

  • kemix 10:31 07.september 2015.

    Kaj pa tisti ki se derejo ''aluhu akbar''?

  • OF 10:46 07.september 2015.

    Ne, ni cenzura, samo, za musliče jih skrbi.

  • decva1 11:05 07.september 2015.

    Brez skrbi, da se vpraša. Pa tud pomaga!

  • dd 11:18 07.september 2015.

    Ne razumem, zakaj gre vsa humanitarna pomoč v tujine (Srbija, Italija, grčijia..) ko pa tukaj nimamo nič. Merklova nam pošilja 2000 beguncev, le kaj jim bomo dali?

  • inovak 11:47 07.september 2015.

    Če sem bila prej skeptična glede beguncev, sem sedaj videla, da delam čisto prav, da jih zagovarjam. To pa zato, ker so me zmerjali z raznimi žaljivkami in vem, da so to tisti primitivni desni ekstremisti. Njih pa ne bom podpirala.

  • Papaja Popi 11:47 07.september 2015.

    jožaPrvi dve tretjini imaš zelo prav , ampak zadnjo tretjino si ga pa res v kamen brcnil.Kdo od naših je bežal v Avstrijo in Italijo ?Razen seveda velikih živin.

  • inovak 11:57 07.september 2015.

    Tudi mene so napadali desni skrajneži, tukaj na forumu delujejo eni in isti pod različnimi uporabniškimi imeni. Ampak sedaj so me še bolj spodbudili, da se bom borila za begunce. Ker so desni ekstremisti, teh pa ne bom podpirala.

  • zdrej 12:31 07.september 2015.

    Saj je začel zadnje čase organe vozit :-)

  • joža 12:18 07.september 2015.

    To sem povedal malce ironično za primerjavo. Kaj je moška dolžnost. Kot zgleda nisi razumela

  • kemix 13:06 07.september 2015.

    @inovak: seveda, vi severno zahodneži svobodo govora enačite z napadom...in se potem tudi odzovote z napadom...že viđeno kenede

  • jakec1575 13:40 07.september 2015.

    Delajo pa enako fb skupine kot neonaciji. Plakate in se cutijo druzbeno koristne. lahko bi pa tacas delovali kot dobrotniki, naredili nekaj delovnih mest, ker v Sloveniji je ogromno poslovnih priloznosti, ki so se neizkoriscene. Samo to ne pade z ...prikaži več neba. Je treba zelo zagristi na vecih podrocjih. Otroci, ki so bili vzgajani v vatki in zivijo v idealih. Če hocete pomagati migrantom zacnite delati delovna mesta otroci. ;)

  • alibaba 18:00 07.september 2015.

    Ne vem zakaj toliko minusov?

  • alibaba 18:05 07.september 2015.

    Kdo je bežal v A in I? Prostovoljce niso hoteli sprejemati,češ da imajo dovolj TO-jevcev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.