Slovenija
104 ogledov

“Begunci. Ti necivilizirani, primitivni divjaki so mi vzeli otroka.”

Komentarjev 113
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 15:00 06.september 2015.

    nekaj malega jo je, še vedno pa potem ostane vprašanje zakaj niso pobegnili skupaj z ženami in otroki in zakaj za vraga hočejo vsi prav v nemčijo?

  • mph 21:26 06.september 2015.

    Točno tako. Nacizem je nekaj najslabšega, kar se je zgodilo človeškemu rodu in sem za PAZLJIVOST z begunci. Sem za absolutno pomagat otrokom in družinam z otroci, ... vse pa imet evidentirane že zaradi morebitnih vmes teroristov ali kasneje kriminala. ...prikaži več Če smo vsi državljani Eu tako ali drugače popisani in so naši prstni odtisi na UE, ne vidim zakaj bi ti bili izjema, če imajo čiste namene. Ekonomske migrante pa čimprej nazaj, če nimajo zagotovljene službe, ki ne bo posegala v domačo bazo nezaposlenih. Pač tako je, ni rešitev tuje probleme selit na ramena drugih držav. Če pa napišem katere države so po mojem krive, pa me bodo spet blokirali za kakšen dan, ker izgleda prihajajo od kje direktive.

  • Marine Nicolson 21:26 06.september 2015.

    Niti enega argumenta nisi podal, NITI ENEGA!!!!!!! Ti všečki so pa priigrani iz FB strani liberalnežev levičarjev, ker nalašč pljuvate po njih. Nobene pravice nimaš pljuvat čez ljudi, ki se zavedajo posledic invazij!

  • UnNormal 21:40 06.september 2015.

    Organizacij za pomoč socialno šibkim je ogromno. Če ti potrebuješ pomoč se prosim javi na http://www.zadnjeupanje.si/ ali pa kamorkoli drugam. Svoji bližnjim/znancem/... pa lahko sam poskusiš pomagati, vsekakor se lahko javijo tudi sami.Organizacij za pomoč živalim je tudi kar ...prikaži več nekaj. In na koncu je tu Faila Pašić Bišić, ki pomaga beguncem. Različni pomagajo različnim. Kam bi prišli, če bi vsi samo enemu?

  • KLOBO 09:52 07.september 2015.

    nimam kaj dodati !!

  • OF 10:05 07.september 2015.

    Faila Pašić Bišić - ta ženska naj se vpraša, koliko Marij, Ivank pa tudi Nin, Sar in Anj je na robu preživetja.

  • Majazmaja 10:17 07.september 2015.

    Groza, koliko nestrpnosti, ozkoglednosti in paranoje se zrcali v komentarjih. Kaj ni bila Slovenija leta 1991 skoraj na istem? Jaz in moja okolica v beguncih ne vidim grožnje, pač pa ljudi, ki bodo obogatili kulturo, razširili obzorja, prinesli družbi pozitivno, ...prikaži več ker so hvaležni, da jih sprejmemo!!! Seveda bo vmes tudi kakšen, ki se bo težko vživel ali pa sploh ne. V razmislek: KDO pri nas opravlja dela kot so obiranje sadja, zelenjave, delo na gradbiščih, v komunali? Kleni Slovenčki? Ja, prav gotovo! Raje vlečejo socialno podporo in se do smrti zapijejo!Pa še nekaj, četudi v Dolino šentflorjansko pride 10.000 beguncev, jih bo ostalo zelo malo, skorajda nič. Naša država je daleč od tega, da bi se kdo želel priseliti sem - pa pustimo britanske upokojence, ki množično naseljujejo Prekmurje! V mojem primorskem mestu so begunci dobrodošli! In ja, bom pomagala, tako kot sem že!

  • Majazmaja 10:21 07.september 2015.

    'Ta ženska' je pomagala že nešteto Marijam, Ivankam, Ninam, Saram in Anjam! Torej takim, katerih mame so neodgovorno naklofale po 3, 4, 5 otrok, skrbeti zanje pa niso sposobne, saj živijo z idejo, da mora za njih poskrbeti država! In ...prikaži več ne, Faila, ki je moja sošolka, NE SPRAŠUJE IN NE OBSOJA, pač pa POMAGA. In taka je že od kar jo poznam, poznam jo pa od 6. leta. Kje je dobila empatijo? V PRIMARNI DRUŽINI!!!

  • MCristo 12:03 07.september 2015.

    Se strinjam. Takoj jo zamenjam za te ljudomrzne, sovražne, neonacistične, ksenofobne in homofobne (na žalost) sonarodnjake.

  • zdrej 12:10 07.september 2015.

    Če so prišli sem živet, morajo to sprejeti, če so pa prišli delat sranje (ISIS ali kaka druga skupina), pa bodo pač njihovi podatki tukaj, da se jih potem lažje identificira. V zadnjem primeru razumem, da imajo ta skupina priseljencev ...prikaži več odpor do popisa. Glede na dogajanje na bližnjem vzhodu že leta nazaj pa do danes (izrael-Palestina, po padcu diktatorjev pa še preostali bližnji vzhod), bi rad bil samo, da se politika na dogodke odzove z ukrepi, ki bodo pomagali tem beguncem, hkrati pa bo dovolj ukrepov v smeri previdnosti in zaščite naših kultur.

  • Majazmaja 11:22 08.september 2015.

    Failin mož nikoli ni nikjer kandidiral in je popolnoma anonimen, nikoli se ne pojavlja v javnosti! Je pa na županskih volitvah kandidiral Failin brat dr. Ahmed Pašić in bil je edini, ki je imel URESNIČLJIV program. In NIKOLI ni pljuval ...prikaži več po Sloveniji! Dr. Pašić je ustanovil skupino prostovoljcev, v kateri sodelujejo VSE narodnosti bivše Jugoslavije, ki je s svojimi aktivnostmi polepšala mesto vsem prebivalcem. Ker dr. Pašić in njegova žena, sicer visoko izobražena Singapurka, v štirih letih nista uspela dobiti zaposlitve, sta skupaj z otrokoma pobrala šila in kopita ter se vrnila v Singapur, kjer sta si že prej uredila zaposlitvi in bivališče (dr. Pašića so po štirih (!!!) letih zaposlili na prejšnjem delovnem mestu, njegova žena pa je dobila prvo delovno mesto, na katerega se je prijavila!). Štiri leta Pašićevi niso dobili NIKAKRŠNE pomoči, živeli so od prihrankov (ja, v Singapuru se pač dobro zasluži!), ko pa so le-ti začeli kopneti, so se odločili, da NE bodo v breme davkoplačevalcem,

  • Majazmaja 11:25 08.september 2015.

    Kaj pa cerkveni zvonovi vsakih 15 minut? In ne, krščanska vera NI slovenska vera, tukaj je le zato, ker so predstavniki iztrebili staroverce!

  • UnNormal 15:29 08.september 2015.

    Kar se tiče Faile Pašić Bišić ti je že Majazmaja razložila.Kar se pa tiče Makedonije.... Prebivalci Albanske narodnosti niso v Makedonijo udarili nedavno, temveč so enakopravni državljani že kar nekaj časa. To, da pa želijo še tam svojo državo ...prikaži več itd.itd so si pa Makedonci sami krivi, saj so jim že zelo dolgo nazaj dopustili marsikaj. npr. imajo svoje šole v katerih se sploh ne učijo makedonskega jezika, temveč samo albanščino in makedonščine sploh ne znajo!!! (nekateri).... Torej ni čudno, da je situacija takšna kot je,....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.