Slovenija
2243 ogledov

Brnenja kosilnic v nedeljo ne morete preprečiti

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 12:39 10.julij 2016.

    @Fertuci...v nekem umirjenem okolju je to mogoče možno...če je pa istočasno še galama vsega ostalega, kar je stalnica vsakdanjika, pa tudi tista košnja med vikendom prav ne vem kako ne moti. Mene veliko bolj motijo razna nočna loputanja z vrati ...prikaži večz vrati avtomobilov, ali vožna čoperjev, kot pa če nekdo tudi med vikendom v nekih normalnih urah kosi svojo parcelco. okol hiše...

  • Žvižgač 13:33 10.julij 2016.

    Ko naslednjič sosed kosi travo v nedeljo dopoldne mu prinesite hladno pivo in z njim prijateljsko pokramljajte in mu povejte, da bi kot žurer rad malo dlje odspal. Sosed je verjetno upokojenec in med tednom nima kaj dosti časa, ampak ...prikaži več vas bo razumel. Če ne razume se ve kaj je treba narediti z njim in kosilnico.

  • McBobo 21:54 10.julij 2016.

    Naštelat mu je treba hčero.

  • jakec1575 09:34 10.julij 2016.

    upam, da danes ni. Hudoben ali pa zabit sosed, kaj češ.

  • flyaway 09:46 10.julij 2016.

    Povejte temu vašemu bralcu, da naj ne teži sosedu, raje naj mu nese nekaj hladnega in poklepeta z njim.

  • glicinija 10:34 10.julij 2016.

    jaz pa pogrešam gospoda s kangljico za mleko in psom, ki vsak dan ob pol šestih uči psa "ne mi tega delat".

  • glicinija 10:36 10.julij 2016.

    še ena podobna, ali se "športniki" sploh zavedajo kako ropotajo s svojimi pohodnimi palicami po asfaltu.

  • sonyrio 10:41 10.julij 2016.

    Sej se da med sosedi vse lepo dogovoriti, če so le ljudje ok. Sam ko ti pa upokojenci, ki imajo cel teden ljubi cajt urejat vrt in to delajo striktno ob vikendih zgodaj zjutraj, pol ti pa pač rahlo "živc dvigne".

  • Avatar Leon
    Leon 11:09 10.julij 2016.

    Po moje je najbolje ,da mu pomaš čimprej pokositi ,potem pa na pir.

  • Avatar Leon
    Leon 11:11 10.julij 2016.

    glicinija ,zelo duhovito ........si prava pozitivka .

  • sasquatch 11:15 10.julij 2016.

    Bolj primeren naslov bi bil: "Ko se žabar preseli na podeželje". V tem primeru se ne gre zgolj za nedelje, ampak za vseh sedem dni v tednu najsi bo to dopoldne ali popoldne

  • vzev 12:17 10.julij 2016.

    Da nebi smel delati v soboto je popolna neumnost. To je najboljši dan v tednu, da lahko postoriš kaj okoli hiše. Drugače pa mene ne moti hrup, če se občasno kaj dogaja. Popolnoma razumem npr. soseda, da je šel v ...prikaži več tej vročini rajši kositi ob štirih zjutraj svoj travnik. Če hočeš posušiti travo mora biti lepo vreme, in seveda ne bo hodil s kosilnico ob 12ih na 30 stopinjah. Seveda pa je razlika če kdo namerno dela hrup v čudnih urah.

  • mph 12:26 10.julij 2016.

    Ha ha ha ... hvala za dobro idejo. :-)

  • Ferluci 12:30 10.julij 2016.

    Ne razumeš. Gre za urejeno sosesko neka 10 ali 100 m2, ne travnik.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:27 10.julij 2016.

    Vsi v soseščini kosijo popoldne tako da nevem kje ti živiš ampak pri nas se to še ni zgodil pa je veliko hiš z travo naokoli. Ne bi si mislil da je tud za to potreben zakon. Sem mislil da ...prikaži veča je to kmečka pamet in nekaj družbenega čuta ampak...očitno ne pri vseh.

  • JackD 13:49 10.julij 2016.

    Pojdi do njega v soboto popoldan in se ponudi da mu pokosiš travo, pa ne bo imel razloga da bi to počel v nedeljo zjutraj!

  • sprehajalec 14:10 10.julij 2016.

    To je preprosto posledica 70 letnega življenja v družbi brez morale, tradicije in vrednot. Na Nedeljo povprečnemu normalnemu Europejcu ne bi padlo na pamet kositi, saj gre za Gospodov dan.Če tega pač družba ne spoštuje, potem ti tudi ...prikaži več nobena uredba ne bo pomagala. odpade.

  • mph 14:53 10.julij 2016.

    Ha, ha, ha, .. pa so spet rdeči krivi. :-) Mora bi noro živet v hiši, kjer po podstrešju neprestano prirejajo zabave rdečki palčki ... :-)

  • smejka 16:00 10.julij 2016.

    Stvari narediš ,ko imaš čas in ko okoliščine to dopuščajo( danes ob 12.h ne, pa spet bi nekdo počival).Če so sosedski odnosi normalni ali celo dobri, potem se pokosi dve uri kasneje.Zdaj v tej vročini pa skupaj na hladni terasi ...prikaži več srkata hladno limonado in 'opravljata' mlado sosedo, ki se namaka v bazenu.A ni to prima?

  • miho 10:08 10.julij 2016.

    To pa zato, ker živimo v Sloveniji.V Nemčiji se ob nedeljah ne sme delati hrupa in to ves dan. Ob delavnikih in sobotah pa ta prepoved velja za čas med 22. in 7. uro, pa tudi od cca. ...prikaži več 13. do 15. ure (t.i. Mittagsruhe - opoldanski mir). Žal tega pri nas, v tej naši lepi državici, ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.