Slovenija
2244 ogledov

Brnenja kosilnic v nedeljo ne morete preprečiti

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • glicinija 08:06 11.julij 2016.

    in to ti

  • hubertfast 08:42 11.julij 2016.

    S sosedi živimo tako narazen, da lahko kosimo kadarkoli nam paše. me pa domača dela okoli hiše sploh ne motijo, zaradi mene lahko sosed kosi tudi ponoči. Tisti katerega to moti ima očitno probleme sam s sabo.

  • Gigiiinjo 09:05 11.julij 2016.

    resnično da. Najraši da se polovica komentarorjem preseli v blok kjer bodo imeli mir pred kosilnicami

  • mymind 09:21 11.julij 2016.

    Ali pa je sosed novodobni menedžer, katerim je pomembno samo da so do 18-ih v službi, čeprav ne naredijo nič več kot tisti do 15-ih.

  • smejka 23:26 10.julij 2016.

    Važno da verjamete v nevideno in jim nosite cekine...spoštovanje še ene stranke, ki odira...sprehodite se do spovednice, zmolite in naprej grešite, pa ne pozabite...v puščico eure natrosite!Tistega, ki pa sosed s kosilnico zbuja, naj se z njim pogovori...pa ne prek ...prikaži večk medijev m ampak iz oči v oči.Srečno.

  • miroslav.starc 10:43 10.julij 2016.

    Smo imeli soseda, ki je še po starem zakonu kosil, kadar se mu je zljubilo. Tudi v nedeljo ob šestih zjutraj. Ko sem pa jaz kaj slučajno pri hiši delal v zakonsko dovoljenh urah, ga je pa vsak hrup motil. ...prikaži več Nisem ga prijavil ampak sem napeljal zvočnike v okrasne grmičke, postavil kosilnico na travo nasproti njihove spalnice ter mu ob njegovih urah počitka znotraj zakonsko dovoljenih ur za hrup navil posneto brnenje kosilnice. 2 x 150W sinusa na Pioneer ojačevalniku. Mislim, da mu do smrti ni bilo jasno, kako se lahko kosilnica sama vžge, pa ugasne, pa spet vžge ......

  • tomaz 11:54 10.julij 2016.

    V kar nekaj občinah to urejajo občinski odloki, vsaj za našo vem, da se v sobotah in nedeljah ne sme kositi oziroma ustvarjati hrupa. Na žalost pa danes hrup presega dovoljene meje tudi če ne kosiš...(avioni, motorji,vozila, zapiranje vrat avtomobilov ...prikaži večvtomobilov in podobno). Tako da je več ali manj jamranje odvisno od tega, na katero nogo si vstal, malo pa tudi od lune. Če se že zjutraj zbudiš jezen sam nase ali na cel svet, te še ptičje petje moti.

  • Ferluci 12:29 10.julij 2016.

    Gre za kulturo ljudi in inteligenco človeka, ki je kosil. Kakorkoli že pljuvate po američanih, sem imel priložnost spoznati življenje v soseski enega izmed njihovih velikih mest. Vsi kosijo na določen dan (v torek popoldan), kdor zamudi to stori naslednji ...prikaži veči teden ali najame nekoga, ki to dela. Nedelja prav gotovo ni dan za to početje, s tistim človekom, ki to počne, je nekaj hudo narobe. Pa predpisi dol ali gor.

  • Zmago 08:13 11.julij 2016.

    Torej,.........................ga enostavno ni motilo, tak kot tebe........................PICAJZELNA z "dobrimi" zvočniki pa fršeterkerijo, ki nagaja drugim brez da bi od tega imel kakšno korist ,.......... npr pokošeno travo.

  • smejka 23:22 10.julij 2016.

    Gospodov dan...eni ga imajo vsak dan, drugi pa moramo tudi na gospodov dan delat.Če pa človek išče kreg, ga tudi najde.Veliko stvari se da rešit po mirni poti, če se hoče.

  • max 23:42 10.julij 2016.

    Sosed, ki se pritožuje je verjetno u penziji in lahko čez teden počiva, ko drugi sosed dela od ponedeljka do sobote, da lahko prehrani družino in zraven še birokratske delomrzneže v javni upravi.

  • primc 08:04 11.julij 2016.

    Takle bom rekel...sn z vasi in skoraj vsi, ki brnijo s kosilnicami v nedeljo zjutraj so osebki, ki čez teden ne počnejo kaj pametnega...Ljudje, ki delajo cel teden in imajo zadeve vsaj malo zorganizirane, si te zadeve uredijo čez teden ...prikaži več oz v soboto..Pa me bOli, če je nedelja 'cerkven' dan ampak se gre bolj za to, da če si niste zaslužili/nagrabili dosti v šestih dneh v tednu, to ne boste spremenili niti z nedeljskim brnenjem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.