Slovenija
2244 ogledov

Brnenja kosilnic v nedeljo ne morete preprečiti

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 16:17 10.julij 2016.

    Ti sigurno nimaš sam slovenske krvi v sebi :)

  • KOJAK 16:18 10.julij 2016.

    Ubogi na umu!

  • Janez_53 16:33 10.julij 2016.

    Občinski odlok NE MORE biti nad zakonom, to bi ti lahko bilo jasno!

  • sprehajalec 17:41 10.julij 2016.

    Ukinili so moralo in vrednote. In niso zgradili alternative. Sedaj pa zgoraj sosed cvili, da mu ropotajo zjutraj v nedeljo. To je posledica tega.

  • sprehajalec 17:42 10.julij 2016.

    Si tudi ti vrgla oko na mlado sosedo? Sedaj je to zaželjeno in moderno, sploh če si iz Ljubljane.

  • Žurnalček 17:53 10.julij 2016.

    Tist , ki kosi v nedeljo zjutraj ne more več .ukat in v temu je problem ! Vpraši ga kdo mu ženino travco štiha .

  • glicinija 18:31 10.julij 2016.

    veliko govora o kulturi, mi nimamo psa pa pospravljamo kakce za kužki, lastnik vidi, kako se kuža pokaka na našo okrasno travo ali rožo.

  • matermila 19:11 10.julij 2016.

    Če gre za gospodov dan,je to dan za gospode?Mi,ki to nismo in delamo vse dni v tednu,razen nedelje,pač moramo kositi v nedeljo.Imam srečo,da sem na vasi,kjer kmetje delajo tudi ob nedeljah,saj razumeš,da živina ne ve,da je gospodov dan.

  • mph 19:33 10.julij 2016.

    Ti bi se pa rad verjetno ponudil za zdravilno terapij, bojda seks z zapriseženim in poročenim kristjanom zdravi lejzbištvo in tisto drugo. :-)

  • mph 19:34 10.julij 2016.

    Ma kakšno moralo pa imajo črni mi povej?? Cerkev krade praktično od kar obstaja, če ne direktno pa podpira tri vogale vladajočih kast od zmeraj. Poglej si zlorabe farjev in in sistematično ščitenje takih, da so lahko zlorabljali otroke desetletja. ...prikaži več O kakšni morali tukaj ti govoriš? Dejansko pa bolj moralne družbe, odgovorne do drugih, solidarne, ... kot je bila v Jugi še ni bilo in je tudi ne bo.

  • Fucky 19:37 10.julij 2016.

    Nažgi Avsenike na full v soboto ob polnoči..Zagotovo ne bo vstajal prezgodaj v nedeljo.

  • smejka 23:20 10.julij 2016.

    Ste pa duhoviti...sam jezili bi se...pa saj nas dost že oblast j..., dajmo se mal skulirat.

  • sprehajalec 21:36 10.julij 2016.

    Definitivno tole z Jugo, ker druge pač v življenju nisi poznal. Pa tudi farja nisi poznal, to je evidentno. Morda pa je Pop tvoja prava izbira? Tak psihološki profil prikazuješ. Jokaš za Jugo, pa bentiš čez Vatikanske farje. Belosvetska zavera?

  • sprehajalec 21:40 10.julij 2016.

    Sta tebi pa morda padla v oči tista dva soseda na terasi, ki srkata hladno limonado in opravljata mlado sosedo? Izbira zapriseženega poročenega kristjana pa je vsekakor mlada soseda, tukaj ni dileme.

  • KOJAK 21:40 10.julij 2016.

    Na ženini travci sam še mah raste ....

  • sprehajalec 21:43 10.julij 2016.

    Definitivno razumem, vendar kolikor imam v spominu se to opravi proti večeru. Po maši in popoldanskem počitku. Če spoštuješ gospodov dan. Če ga pač ne, pa delaš po svoje. Pa se zapenjaš potem s sosedi, kot tale zgoraj.

  • McBobo 21:47 10.julij 2016.

    Ne bo šlo. Po 22ih mora biti mir in tišina.

  • McBobo 21:53 10.julij 2016.

    Na kmetih je zakon. Tudi jaz sem ex ljubljančan, ki živi na kmetih.

  • dragec 07:45 11.julij 2016.

    SLOVENSKA POSLA

  • Harrison 08:04 11.julij 2016.

    Pri nas sosed v nedeljo spi do 12h. Potem nekako prileze ven in se motovili okoli bajte in poseda na dvorišču. Ko se približuje 5. ura popoldne, pa tip začne ropotati s kosilnico. Samo čakam, da bo kosilnico pustil nekje ...prikaži več blizu naše ograje. Mu bom v rezervoar nasul cukra, soli, popra pa še kaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.