Magazin /magazin/film-glasba-tv
89 ogledov

"Ko prdne Severina, diši drugače"

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • heavyd 13:16 04.marec 2014.

    Jaja ta radio Aktual je katastrofa. Če se želiš v Sloveniji počutit, kot da to ni država Slovencev, kaj šele samostojna ..potem samo nastavi na radio Aktual.

  • heavyd 13:17 04.marec 2014.

    mogoče, ampak kar je povedal, pa vse drži. Skoraj. Tista o hlapcih niti ne.

  • Nivažn 13:19 04.marec 2014.

    evo ti +1, k si specijalen

  • jocif 13:24 04.marec 2014.

    Ni kaj dodati, povedal je to kar je res. Polpismeni jugonostalgični pisuni ustvarjajo javno mneje in za njih je vse južno od Kolpe ah in oh.Škoda daljnjih besed!

  • apt 13:28 04.marec 2014.

    ko si na tleh...................................

  • Nivažn 13:31 04.marec 2014.

    Se strinjam, da moramo negovati naše stvari, samo to ne pomen, da je vse dobro. Mogli bi se truditi delati bolje, ne pa oklepati vseh stvari, ki so "Slovenske". Treba kdaj tudi kaj vstran vržt pa narediti na novo.

  • Matjaž Kotnik 14:17 04.marec 2014.

    Veš Vili, vedno sem bil tvoj oboževalec, vendar ko pa slišiš klapo Maslino kako poje V DOLINI TIHI in SLOVENIJA OD KOD LEPOTE TVOJE bi se ti tudi kaj vprašal. So pač glasovi , ki jih pri nas ne bo.

  • BorutK 14:17 04.marec 2014.

    Nikoli v življenju nisem bil na koncertu nobenega "jugo" benda po drugi strani pa tudi nikoli v življenju nisem bil na Vili Resniku, ne vidim neke bistvene razlike, če sem iskren. Slovenščina lepo živi in se razvija naprej, sam ne pri Resniku. :P

  • dragec 14:57 04.marec 2014.

    Kako hitro zaživijo nacionalisti in ksenofobiki!!!!!!

  • resnikovi 14:59 04.marec 2014.

    vili, lepo prosim, samo na youtubu se primerjaj z Seve, potem pa razmisli kateri "knof od gat" bi lahko bil !

  • heavyd 15:09 04.marec 2014.

    tvoj sin še govori slovensko?

  • heavyd 15:11 04.marec 2014.

    hsahahahaha ...dobra

  • snopsar 15:13 04.marec 2014.

    Tebi se vidi, da ti je bila osnovna šola problem!

  • Jožica Poljanšek 15:27 04.marec 2014.

    Ja Vili, popolnoma se strinjam s tabo in te podpiram. Me zanima na koliko slovenskihdobrodelnih koncertih je pela Severina in ostali oz. bivše juge, ki takoooooljubilo Slovenijo oz.. njene evre.

  • Julie Little Garlick 15:33 04.marec 2014.

    Če bi se pismeni slovenski pisatelji znali prepričljivejše ustvarjati javno mnenje, ne bi bilo tako.

  • Julie Little Garlick 15:36 04.marec 2014.

    Lepo napisano, brez žaljenja in poniževanja drugače mislečih.

  • Julie Little Garlick 15:37 04.marec 2014.

    Nihče ti ne more nič vcepit, če si tega ne dovoliš, sploh pa, če veš, da ni dobro!

  • Skippy 17:24 04.marec 2014.

    Kar pa ni povedal: veliko slovenskih glasbenikov hoče tudi za dobrodelni koncert za otroke imeti plačilo v višini nekaj tistoč evrov. Toliko o tem...

  • McClain 17:29 04.marec 2014.

    sam res je cudn kak ste prbiti na vse kar je iz Juge, vse kar je pa iz zahodnega sveta, ki bi nam naj bil nekak najblizji, pa je nicvredno. Me zanima ce po muslimanskem svetu plesejo otroc polke tako ...prikaži večo kot pri nas zdaj ze 7 let stare puncke v soli trebusne plese. Sam cudno se mi zdi, nic druga nisem rekel...

  • pjosko 08:40 04.marec 2014.

    hvala bogu si se preselu iz soseščine,zakaj tebe poslusat med tvojimi "vajami" je blo res nemogoče.da o pamtomimi niti ne govorim.hvala vili.lohk bi pa tudi prenehal,noben te nebi pogresu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.