Magazin /magazin/film-glasba-tv
89 ogledov

"Ko prdne Severina, diši drugače"

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Koka 17:24 04.marec 2014.

    Se popolnoma strinjam z Resnikom. V bivši Yugi se je v Sloveniji poslušala slovenska muska, predvsem pa rock&roll. Bili smo ponosni in zavedni !!! Tole kar mamo pa zdej je pa podn od podna, vsepovsod članki - intervjuji od Cece, ...prikaži več Brene, Severine in ostalih balkanskih pizdunov. Dam Viliji čist prav, največji krivec za to štalo ste mediji oz. tretjerazredni mediji ( tisk, radio,tv ). Zlata izjema je Val 202, kapo dol !

  • markus 18:00 04.marec 2014.

    Povedal je to, kar jaz že dolgo mislim. Prav ima. Slovenci se s predvajanjem te orto jugo glasbe celo v avtomobilih postavljajo na križiščih. Češ, kakšni frajerji so, ker to poslušajo. Ušesa me bolijo že od te nizkoproračunske glasbe. Radio ...prikaži več Pohorje in Aktual sta največja promotorja tega s*anja. Žalostno je to, da vabimo južne pevce tudi na prireditve, ki bi naj bile res slovenske in s slovenskih pridihom. Recimo karneval na Ptuju in še je nekaj takih prireditev. V vsakem diskaču že nastopajo tile in če bo tako šlo, bo slovenska beseda v pesmi povsem izginila. Mladina že tako govori neko spakedrajščino, sploh v Ljubljani, da več ne veš, ali govori slovensko ali srbsko. Imamo itak mi dovolj svojih "Severin" in Stavrosov ter podobnega. Praktično delajo identično glasbo nekateri naši, pa jih Slovenčki ravno tako nočejo poslušati, ker je pač slovensko.

  • Oxxo 21:06 04.marec 2014.

    Ja ti Vili si pa res "cvet slovenske glasbe"... Res si bil ustvarjalen in izviren - tako kot vsaj 90 % slovenskih kvazi glasbenikov...Če ne znate ustvarjati in vam možgani ne dajo na mizo "dobrega komada" je ...prikaži več pa narod kriv?Za katerimi planki pa živiš? Kaj kulturniki ne promovirate, da kultura nima meja... da povezuje...Aja - tudi ti sodiš v nekulturne kulturnike!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.