Magazin /magazin/film-glasba-tv
89 ogledov

"Ko prdne Severina, diši drugače"

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 21:25 04.marec 2014.

    hohoooo, toliko komentarjev jih pa tud' Gologlavc ne nabere : )

  • modrec 22:43 04.marec 2014.

    +++++++++++++++

  • modrec 22:44 04.marec 2014.

    Borut Flis dobro si tole povedal.

  • janez 01:36 05.marec 2014.

    Bravo Vili !ssOdlično si povedal !

  • dragec 19:45 05.marec 2014.

    Vili,jebi ga,kdo te še pšosluša

  • Pepe007 09:11 04.marec 2014.

    Težko je reči, zakaj je cocacola številka 1, pepsi pa ne. V igri je mnogo dejavnikov.Kdaj bo Vili Resnik po popularnosti presegel Severino, je vprašanje na katerega je težko odgovoriti. Mogoče bi moral nekdo "po pomoti" objaviti en film.

  • nasha71 12:34 04.marec 2014.

    kaj da ne, poslušam Kreslina, Predina, Neisha,... še kakšen glasbenik bi se našel, sam če si zanič si zanič, ne krivi poslušalcev!!!!!!

  • Dolenc6 14:14 04.marec 2014.

    Stavim da so ti Hrvaški zabavljači 5 bolj popularni tukaj kot doma.

  • depresija 17:49 04.marec 2014.

    Slovenski IN 'balkanski' muzkontarji pišete večinoma debilna besedila, novinarj pa debilne prispevke. To je to. Konec debate..

  • proletarec 18:38 04.marec 2014.

    Res je, Vili- smo ovce in hlapci, prepojeni z balkanskimi miselnimi vzorci. Dominantnost vzhodnega načina razmišljanja je pripeljalo Slovenijo na mrtvaški oder, iz pepela pa vstaja nova Balkanska država Jugovenija. Bil sem na kar nekaj koncertih - tako popolnoma tujih, ...prikaži več kot Jugoslovanskih in Slovenskih izvajalcev. Priporočam, da enako storite tudi sami, potem pa podajajte ocene. Če moj dobronameren nasvet ne vžge- bi mogoče pomislili na uvrstitve Slovenske glasbe na Evroviziji v primerjavi z opljuvanimi. Nismo Slovenci za muziko delat- žal mi je...

  • Borut Flis 19:05 04.marec 2014.

    Dober je povedal, tisti Slovenec ki se identificira z balkanom je pač hlapec. Nimam nič proti balkanskim glasbenikom, samo Slovenci ki to poslušajo so ponavadi ljudje brez karakterja.

  • Oxxo 21:11 04.marec 2014.

    No ja -ti sodijo v 10% izjem. Vili zagotovo ni v tem "špilu".On je odbrenkal svoje.... in ker ni €€€ in ker se je postaral in ni vsak teden v limona časopisih = postaja nesrečen in betežen... <br ...prikaži več />Poprime naj za delo in zasluži denar!

  • Žurnalček 11:41 04.marec 2014.

    No dajmo rajš pogledat kakšno glasbo Slovenci radi poslušamo. Hrvati ganjajo Italjansko "bello kanconu" , ki paše tako hrvaškim usesom kot tudi slovenskim . In v temu je vsa fora . Pišite po taljansko morski recepturi , pa bo vse ...prikaži večse boljše. Do takrat , pa nobeden ne bo zaradi vas ispustil koncerta , kjer se mu pesmi vsedajio v dušo. Slučaj , da je omenil pa k temu še tisto Srbsko kurvetino , pa za njega kot glasbenika ni kaj preveč velik pokazatelj poznavanja glasbene scene. Turška muzika v SLO ne bo nikoli uspela, ker imamo svojo Begunjsko. Če pa Turško muziko nekateri radi poslušajo , je pa to isključno pogojeno z prejšnjim državljanstvom ali njihovimi izvedenkami !

  • srecko31 15:16 04.marec 2014.

    Nisem fen Resnika,vendar se moram z njim popolnoma strinjat.Nikoli v življenju nisem bil jaz,niti moja družina na nobenem koncertu jugo glasbenikov,ker nam pač njihova muzika ne ugaja.Če bi njihova glasba res bila tako dobra kot govorijo jugonostalgiki,potem bi jo morali ...prikaži več slišati po celi Evropi,vendar je ne.Slovensko besedo teptajo priseljenci in pa njihovi jugo nostalgiki ,ki nikakor ne morejo razumet,da Jugoslavije ni več.Pri nas doma ko slišimo jugo glasbo se vsi pričnemo smejat,kajti to je poden od podna,je pa res,da jo večinoma posluša nizko izobražena delovna sila,ki cele dneve gara za minimalni osebni dohodek.

  • markus 19:17 04.marec 2014.

    Proletarec, Eurosong ni merodajen glede kvalitete glasbe. Ko vidiš na odru babice, nekoga iz Balkana, ki na odru obeša perilo, klovne ter perje, ki leti naokoli, ker teh izvajalcev sicer ne bi niti opazili, potem veš, da glasba definitivno na ...prikaži več Eurosongu ni na prvem mestu. Tam je pomemben show in koliko je kdo pripravljen plačati za promocijo in končno zmago. Srbi imajo ogromno izseljencev po svetu, tudi Hrvati ne tako malo. Slovenska glasba je meni zelo všeč. Če se spomnim le na pesmi Kreslina, legendarnih Avtomobilov, Pop Designa, tudi Vilija Resnika, Darje Švajger, Rdečega barona, Obvezne smeri, skupine Gugu... Res dobri stari časi slovenske glasbe. V času Jugoslavije se je zelo poslušala in cenila slovenska glasba. Kaj je šlo narobe po samostojnosti v miselnosti Slovencev, pa ne vem. Očitno nekaj hudo narobe.

  • siberia 10:14 04.marec 2014.

    Se popolnoma strinjam, pa ne rečem da slovenci nebi imeli dobre glasbe! Tisti, ki reče da je nimamo pa je običajno niti ne pozna! Slovenci imamo čudovito glasbo, čudovito kulturo, čudovito deželo in veliko čudovitih ljudi! Ko grem pa na ...prikaži več Hrvaško večkrat tudi sama prisluhnem njihovim glasbenikom, saj je to del njihove kulture vendar. Ne razumem zakaj se pa mi tako sramujemo svoje kulture, vse od hrane pa do glasbe. Upamo na več tudi slovenskih koncertov!Lep dan čudovita Slovenija :)

  • Nivažn 12:50 04.marec 2014.

    Večino slovenskih izvajalcev ni niti približno na nivoju. Več ali manj je vse narejeno po principu, za Slovenijo bo dobro. Samo poglejmo kdo vse lahko naredi komad (videospot) in se tako sranje celo predvaja. Meni je čisto vseeno ali je ...prikaži več Slovensko ali pa Uzbekistansko, če mi je všeč bom poslušal. Definitivno pa ne bom poslušal nečesa, samo zaradi tega ker je Slovensko, po pravici povedano pa skoraj ni stvari, ki bi lahko bil ponosen nanjo v tej državi, razen dežele same.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:53 04.marec 2014.

    Vili,ne ti ne una gnila dalmatinska scena niste vredni pol q.....ca mrzle vode,da o Modrijanih in njim podobnem dreku ne izgubljam besed!!

  • heavyd 13:14 04.marec 2014.

    Svoje kulture se sramujemo zato, ker so nam tako razmišljanje vcepili bivši narodi SFRJ v SFRJ in žal to počnejo še danes v samostojni SLoveniji, večina slovencev (predvsem v osnovnih šoilah) pa to mirno gleda. Osnovne šole so problem.

  • erikkk 14:09 04.marec 2014.

    problem je da j v državi veliko priseljencev ki teptajo slovensko kulturo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.