Slovenija
301 ogledov

Ministrstvo naklonjeno spremembi glede darovanja organov

Komentarjev 92
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:37 03.april 2017.

    Seveda gre za nezaupanje do bogov v belem in državne kaste .

  • Avatar čavez
    čavez 08:51 03.april 2017.

    Mojih organov niti po pomoti, ni nihče prispeval da jih vzdržujem.

  • Dav Lob 09:04 03.april 2017.

    Niti pribižno ne boste dobili mojih.Zavedajte se tega" ko si v evidenci lahko hitro uporabijo kak vaš del pa jim je vseeno če si živ.Organi za bogate se iščejo po vsem svetu,sploh za otroke.zato bodite pametni in vašega otroka NE ...prikaži večE prijavljajte za darovalca.Če pa mislite da tega v Zlo-veniji ni ste v zmoti.

  • Štefan Fidler 09:12 03.april 2017.

    Ni šans...da bi še naprej podpiral lopovščino? ne hvala

  • k0libri 09:14 03.april 2017.

    Si proti temu, da kakšen organa potreben človek dobi organ, ki bi mu rešil življenje? Ti bi pa vzel, če bi rabil, je res?

  • k0libri 09:14 03.april 2017.

    ++

  • Janez_53 09:16 03.april 2017.

    Pa kaj si nepismena??? Le en obrazec izpolniš, pa več nisi darovalka organov!!! To ti je težko?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:31 03.april 2017.

    Kar naj mi poberejo,pljuča mam tko v qurcu,jetra so zamaščena,ledvica še delajo,srce je tko-tko,žile so obložene z izolacijo od znotraj,sklepi so na meji vzdržljivosti itd.Če si lahko kdo s tem pomaga naj kar vzame po moji smrti :)))))

  • max 09:44 03.april 2017.

    In se bo uresničil pregovor, da me bo država slekla do kosti. Matr se raj zažgem.

  • kapibara 09:49 03.april 2017.

    "Sleče" te PRED sežigom !!

  • RallyPoint 14:00 03.april 2017.

    to je neumnost; Živa oseba lahko daruje ledvico po lastni volji, s strinjanjem psihologa; Organ se ne odvzema živim osebam! Če je oseba klinično mrtva, živi na aparatih, se mogoče lahko na predlog in strinjanje svojcev lahko kar koli zgodi, ...prikaži več v večini primerov so organi teh darovalcev neuporabni. Kje ste pa gledali to grozljivko...

  • KOJAK 10:50 03.april 2017.

    Alen ne sekiraj se... vsaj četrtina slovenceljnov je PEZDETOV. Raje crknejo kot da bi nekomu kaj podarili ali privoščili.

  • KOJAK 10:50 03.april 2017.

    Preveč filme gledaš...

  • k0libri 11:20 03.april 2017.

    Ampak raja revežu ne privošči, da bi organe, ki bi sicer propadli, dobil kdo v kakšno korist. Vsaj forumska raja ne.

  • Janez_53 11:20 03.april 2017.

    Kaj pa še čakaš???

  • k0libri 11:21 03.april 2017.

    Kakšni primitivni egoisti (minusači, da ne bo pomote).

  • Trudi Rikec 11:40 03.april 2017.

    ti pojma nimas o cem govoris... sram te je lahko ali pa bodi ponosen na svojo omejenost v razmisljanju ker si sam sebi dovolj v svojem zdravju in ocitno v tvojem razmisljanju vsi tebi bliznji

  • moder 13:34 03.april 2017.

    Glede na razmah korupcije v slovenskem zdravstvenem sistemu, bi me bila kar groza postati darovalec,... Kdo bi si ga vedel kje vse končajo te organi in na kakšen način,...

  • stanko75 11:59 03.april 2017.

    V normalni državi s tem ni nič narobe, ampak v sloveniji bo pa verjetno kdo dodatno umrl zaradi tega. Transplatacije so velik biznis tudi za zdravstvo, naši zdravniki so že zdaj površni pri zdravljenju pri taki zakonodaji pa bo verjetno ...prikaži večo marsikdo dodatno umrl, ki bi ga bilo mogoče rešiti.

  • Trudi Rikec 12:19 03.april 2017.

    zaradi organov, se vam se sanja ne kaksni so postopki za te stvari in to da bi si bogati pa lahko privoscili … ne veste niti to potem da z nobenim denarjem si ne morete -ne morejo kupiti ne skladnosti ...prikaži več organov ne ujemanja tkiv ne krvne skupina ne teze (telesne teze-kg) ne starosti)… in se par stvari ki so potrebne da prejemnik organa prejme tocno tak orgn, ki je skladen z njegovim telesomSe najmanj pa ocitno ne veste da ne podaljsujete nikakrsne agonije oz trplenja ljudi, kateri prejmejo organ-e ampak jim resite zivljenje dobesedno in v vsakrsnem pomenu….In se marsikaj in kdor na blef ne bluzi neumnosti tukj si lhko tudi marsikaj kje prebere od resnicnih osebic k so to doziveli in kateri so vpleteni v vse to in tudi kaj vprasate ce vam niso kaksne stvari jasne -- https://www.facebook.com/medrolcki/?fref=nf …

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.