Slovenija
301 ogledov

Ministrstvo naklonjeno spremembi glede darovanja organov

Komentarjev 92
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franc Šink 14:16 04.april 2017.

    Življenje tudi tuje je več vredno kot ves denar tega sveta.

  • Franc Šink 14:16 04.april 2017.

    Življenje tudi tuje je več vredno kot ves denar tega sveta.

  • Alen Jazbec 15:30 05.april 2017.

    Škoda besed.

  • Alen Jazbec 15:30 05.april 2017.

    Nima smisla!!!

  • URIAH HEEP 08:49 03.april 2017.

    Cerkev pa si upa trditi, da ima v lasti tudi naše duše.A ste se kdaj vprašali kako država smatra placento, oz na kak način se cerkev in država prisesata nanjo?

  • k0libri 09:10 03.april 2017.

    Pametni starši bodo zagotovo videli en korak dlje od svojih koristi in bodo uvideli, da otrok, ki ga ni več, še vedno lahko komu koristi. Vendar pri slovenski mentaliteti je to najbrž neke vrste greh, da tudi po smrti komu ...prikaži več pomagaš. Je pa važno, kam gre duša, tudi če je črna.

  • Božidar Dinič 09:36 03.april 2017.

    jetra imam hin od alkohola in slinavko zažgano živce ste mi požrli ostalp pa le vzamite ampak ne dat siromaku ,s tem boste le podaljšali njegovo agonijo fack this sistem

  • max 13:49 03.april 2017.

    Ne delaj si utvar. Revež jih ne bo dobil, dobil jih bi tisti, ki bo več plačal, trgovina z organi je povsem legalna pod pretvezo pomoči.

  • RallyPoint 14:04 03.april 2017.

    bravo za napisano; kar se tiče nekaterih odgovorov, pa tako: očitno so nekateri slovenci še 100 let za opicami; sami v svojem prepričanju lastnih iztrebkov, pozvani k parlamentiranju brez vesti, podprti s strani cerkve in raznih "za družino" govnačev slepi ...prikaži več in bodo poneumljeni nadaljevali svojo pot, hkrati pa širili nesnago okrog sebe. Jim kar privoščim, da bodo enX v naši koži, ki nestrpno počasi venemo v pričakovanju, da nek organ v nas živi naprej...

  • k0libri 14:27 03.april 2017.

    Cestno prometni predpisi, ki te prisiljujejo in še 100 drugih (vsi zakoni) te pa ne motijo= Čudno čudno.

  • smejka 15:36 03.april 2017.

    Zašli smo s poti.A sama imam priliko vsak dan srečati osebo, ki bi bila lahko pred več kot dvajsetimi leti pokopana.Po dveh mesecih kome so zdravniki dvignili roke in se odločili za odklop.Ker svojci niso takoj prevzeli te odgovornosti, so ...prikaži več zdravniki dejali, da počakajo še teden dni.In ta teden je bil ključen- danes ta oseba popolnoma normalno živi.Pač naklučje, usoda,...Vsakdo naj pri sebi pretehta in pomaga.Lahko s prispevki, dobrimi deli,krvjo ali organi.

  • Avatar Leon
    Leon 15:55 03.april 2017.

    Predlog o spremembi zakonodaje na področju darovanja organov, ki ga je ministrstvo za zdravje prejelo prek portala ..........ha,ha,ha,ha,kdo je to zapisal ? Predlagam ,da ljudstvo daruje možgane tej idiotski vladi !

  • Avatar Zala
    Zala 16:58 03.april 2017.

    CPP jemljem kot napotilo kako naj vozim/vozimo, da bom/bomo prišli živi in zdravi do svojega cilja. Zakaj tebi pomenijo prisilo, to več ti. ...... ....... O drugih zakonih, med katerimi so tudi taki neživljenski, bi se pa dalo razpravljati.

  • Aleta 08:53 04.april 2017.

    No, o tem se bom pa odločila sama.

  • ode 09:58 04.april 2017.

    Praviloma o tem odločajo svojci, če so normalni. Zakaj ne bi telo mladega, zdravega človeka rešilo več ljudi, ki si želijo živeti a jim je brez presaditve organa usoda zapečatena.

  • Avatar gujdek
    gujdek 18:23 04.april 2017.

    Vprašanje. / milijard nas je že, največjih škodljivcev tega planeta.

  • jozicamurn 22:47 04.april 2017.

    Ne dam arogantnim bogatašem moje organe, bi pa podpisala, če bi to šlo nekomu, ki je zelo REVEN in si takšne operacije res ne bi mogel privoščiti. Takšnemu z veseljem v primeru moje nesreče. Prisiliti nas pa ne morejo tako ali tako v nič.

  • smejka 11:14 03.april 2017.

    Ej, eno je nepismenost, drugo butalščina.Tudi sedaj je samo en obrazec, da se prijaviš.Ampak to je volja posameznika ne ukaz države, halo!!!!Prosim,če se prebere vse.Torej naj pošljejo vsem obrazec za prijavo, da želiš postati darovalec, ne pa ukaz.Halo....sem človek ali robot???

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:37 03.april 2017.

    Ampak tega si ne predstavljam. Še posebej če recimo otrok čaka na organ ...mislš da se bodo raj odločil za to da rešijo otroka al da rešijo mene? Otrok ima mnogo več pred sabo. Sigurno bo to njihova prva misel; ...prikaži več; jz kot darovalec bom šele drugotnega pomena za zdravljenje.

  • Alen Jazbec 09:09 03.april 2017.

    Ko prebiram spodnje komentarje se sprašujem ali je to kar berem res to? Vprašajmo se kaj se z nami zgodi, ko umremo. Če nas pokopljejo v krsti zgnijemo in z nami tudi organi, ki bi nekomu podaljšali življenje, morda bi ...prikaži več ta oseba doživela neko častno starost. Če nas upepelijo vemo kaj sledi. Sem darovalec organov, oba s soprogo sva.\s\sVsak ima pravico do svojega mnenja, res je, toda, ko vidim otroka, ki ima pri rosni starosti tako hude težave, da moi zgolj presaditev pomaga, ko vidim nekoga v 40 ali 50-ih letih, ki bi s presaditvijo živel nadaljnih 10 morda 20 ali več let, se sprašujem zakaj nekdo, ki je zelo proti dejstvu, da bi po svoji smrti daroval organe ima danes tako negativen pogled na to.\s\sZakaj??? Jaz , vi, ona, oni jih po smrti (se opravičujem) ne bomo več potrebovali, nekomu bi pa zelo, zelo prav prišli, pa naj si bo to otroček, mami v 30-ih, ali dedek pri 60-ih letih. Moj moto je: "pomagaj, če lahko". V upanju, da bo večina, ki darovanju ni naklo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.