Slovenija
114 ogledov

Ostra izjava ZZB NOB: Dogodek pred Hudo jamo ni vzbudil samo našega ogorčenja

Komentarjev 135
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 08:36 10.oktober 2016.

    Glej tudi tam se je izkazalo, da ni bilo dobro biti v njihovih vrstah. Ampak tebi je pač treba vse s prstom pokazat, pa explicitno razložit,...............pa še ne zastopiš !!

  • Plavi-mil 10:29 10.oktober 2016.

    Na kateri moji strani, niti me ne poznaš, pa si me okarakteriziral, čisto tako, brez osnove, vidiš tako so se dogajali tudi povojni poboji, brez dokazov, ne da bi vedeli kaj o ljudeh, katere so pobili.

  • matermila 06:55 11.oktober 2016.

    Pa še to za nepoučene.Te besede je "tovariš"Pijade izrekel na zasedanju AVNOJ leta 42.

  • matermila 07:00 11.oktober 2016.

    Tisti, ki nimajo ne hiše ne zemlje ne živali, se nam bodo hitro pridružili, ko jim obljubimo velik rop. Težje bo s tistimi, ki imajo vsaj kakšno posest. Njih bomo navezali nase s predavanji, gledališčem, predstavami in drugo propagando. Tako ...prikaži več bomo postopoma obredli vse kraje. Vaščan, ki ima hišo, polja in živino, delavec, ki prejema plačo in ima kruh, je za nas brez vrednosti. Mi moramo iz njih narediti brezdomce, proletarce... Samo nesrečniki postanejo komunisti, zato mi moramo ustvariti nesrečo in množice spraviti v obup. Mi smo smrtni sovražniki vsake blaginje, reda in miru...«To je pa nadaljevanje govora drugega človeka partije,leta 42.Vrazmislek tistim,ki se jim še vedno kolca po partiji in jugi.

  • Zmago 08:20 11.oktober 2016.

    In zanimivo.....bil je ŽID ??

  • Ferluci 08:45 11.oktober 2016.

    ..oziroma obsodilo vsaj enega titofilskega zločinca za kriminalno pobijanje tisočev ljudi po vojni, sprave ne more biti in je ne bo!

  • leonardo 14:09 08.oktober 2016.

    Če se bo to nadaljevalo, da bodo poraženci postali heroji in nedolžne žrtve, nikoli ne bo sprave. Lahko mine še 70 let, zgodovine se ne da spremeniti. Potomci res niso nič krivi, ampak ne morejo pa v čast mrtvim kolaborantom ...prikaži več delati proslav z godbo in še kaj. Sicer pa, ali se kaj vprašate, zakaj je te kosti treba premetavati po tolikih letih? Pravite dostojen grob? Koliko let pa boste še premetavali uboge duše? Te niso v rovih in lahko bi jim že dali mir, pa živim tudi!

  • Kranjica 14:30 09.oktober 2016.

    @mph -... in da komunisti priznajo, da so te ljudi pobili že v povojnem času, ne da bi komu sodili, kaj šele dokazali krivdo.

  • matermila 06:53 11.oktober 2016.

    Pijade: »... Zato je potrebno ustvariti tolikšno množico brezdomcev, da bodo ti postali večina v državi. Zato moramo požigati. Bomo streljali in se umikali. Nemci nas ne bodo našli, a bodo iz maščevalnosti požigali vasi. Potem bodo vaščani, ki ostanejo ...prikaži več brez strehe, sami prišli in mi bomo imeli narod ob sebi in bomo na ta način postali gospodarji razmer.Za une tamlajše,ki ne vedo,kdo je Moša Pijade-desna roka "druga"Tita.Kriminalci že od samega začetka,zato nikar ne pisat neumnosti.Barabe so namerno delale sranje,zato da so okupatorji pobijali in požigali.Samo v vednost nevednim.

  • Kranjica 15:47 09.oktober 2016.

    Imaš prav, a kako veš, da so tam samo domobranci in ustaši: Kaj ti slike dekliških kit ne povedo nič? Pa pričevanje nekoga, ki je tam izgubil brate srednješolce? So to zločinci, ki si ne zaslužijo 1 venca?

  • korisnik_19274 12:49 08.oktober 2016.

    sem član ZZB NOB in nisem član nobene stranke v Sloveniji niti drugje to da je članstvo v ZZB NOB pogojeno z članstvom v SD je čista izmišljotina

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:25 08.oktober 2016.

    Mitja tvoj pokojni oče,veliki komunajzer bi bil zelo žalosten za tole pisanje zgoraj.V vseh državah so zmagovalci obračunali z izdajalci in kolaboranti,tko je to,žal.

  • Aljaz Kozelj 15:03 08.oktober 2016.

    Ne, to je PRAVICA, podla dejanja so se dogajala MED VOJNO...delali pa so jih hlapci iz tega rova ;)

  • Aljaz Kozelj 15:05 08.oktober 2016.

    Ne da se niso strinjali, pobijali so druge slovence za hitlerja, ker so mislili da jim bo kaj dal, na koncu pa so izgubili in so dobili kar so dobili ;)

  • maximilian 16:42 08.oktober 2016.

    Če bi bile v teh jamah kosti tvoje tete ubite pri 7 leith, ali storica, ki ga nisi nikoli spoznal, ker so ga zavezanega "po pomoti " ubili starega 16 let leta 1945, bi verjetno drugače razmišljal. Ker pa si ...prikaži več na strani Revolucionarjev, ki so pobijali ljudi v imenu komunistične revolucije - ki nima nobene zveze z bojem proti okupatorju, pač govoriš o tem pozabite... Nikoli se to ne sme pozabiti!

  • mijamaja 17:44 08.oktober 2016.

    A niso nas mogli uničiti Turki, niso nas mogli ne Italijani, ne Nemci in tudi ne komunisti, čeprav bi to nekateri radi dokazali; - na kolena so nas spravili »nekateri osamosvojitveni heroji » in veliki zagovorniki demokracije in ...prikaži več človekovih pravic, in to zaradi pohlepa in požrešnosti. Slovenija ima čudovite ljudi, samo na površje vedno splavajo karieristi in egoisti, ki vidijo samo sebe ..

  • Papaja Popi 17:51 08.oktober 2016.

    Spet samo preštevanje kosti.Vsak si jih naj vzame domov, če mu ni všeč kje so.Če jih pa niso pustili tam, kjer so bile.Pa to so sami četniki in ustaši. Naših je bore malo. Za to naj poskrbijo Hrvatje ...prikaži več in Srbi.Kalimero in njegovi si pač na ta način nabirajo točke da sploh lahko obstanejo.Brigajo njih te kosti.Povprašajo naj kako so z izdajalci po vojni delali v Franciji, Nizozemskem in drugod po svetu.Sicer pa ena misel bivšega domobranca ; Dobro , da mi nismo zmagali v vojni ker koliko bi jih šele po vojni pobili, če smo jih že v vojni toliko.

  • h3o 18:08 08.oktober 2016.

    Nemćija bo spet napadla, po tem ko izvolijo šarijat v prihodnosti. In potem bodo v sloveniji novodobni izdajalci, potomci današnjih muslićev in ''begunčkov in sirije'' ki jih Cerarić pridno uvaža...še bo zanimivo. Zanimivo je to, da število muslićev v muslimanskih ...prikaži več državah ne upada, narašča pa število muslićev v evropi. Gledano globalno, se islam širi. Islam se širi ne zaradi konverzij ampak zaradi hitrejšega rojevanja muslićev. Ampak to je že preveč za Merkel, Cerarića in Jankovića...

  • maximilian 18:49 08.oktober 2016.

    bumbar

  • Bond 11:03 09.oktober 2016.

    To niso nikakršne izmišljotine, še najmanj pa kakšne domobranske, nas, ki smo bili rojeni daleč po drugi svetovni vojni. Na drugem portalu, Nova 24Tv se lahko prebere članek o Krimski jami. To kar so počeli ti morilci otrok ni niti ...prikaži več v najhujših filmskih grozljivkah. Vsi bi morali predsodišča zaradi umorov. Upam, da je od teh morilcev še kdo živ in da bo za svoja dejanja odgovarjal. Sicer pa zločini proti človeštvu ne zastarajo nikoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.