Slovenija
1905 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Niko_K_ 23:48 14.april 2012.

    Mi našega Štruklja? Tačas, ko se vi pipate za plačo, VAM JO JAZ PLAČUJEM. In to govorim zato, ker sem en redkih, ki NOSI DENAR V SLOVENIJO in ne IZ NJE!

  • bobr 00:03 15.april 2012.

    Kdo pa tvoje izdelke kupuje, ki jih proizvedeš v gospodarstvu? :)So tvoji produkti samo za privatni sektor?Kdo ti šola otroke?Ko si tako sposoben, si izračunaj koliko bi te stalo privat šolanje inprivat zdravstvo...

  • bobr 00:06 15.april 2012.

    točno tako.ker zasebnemu sektorju še vedno ni jasno, da če pade javni sektor in se zgodi nižanje pravic,bo naslednji na udaru zasebni sektor in potem spet javni in tako naprej...

  • ak 03:09 15.april 2012.

    danes še zdavnaj bankrotirani in vrženi iz EU, ljudje pa srečni, če bi dobili 100€ na mesec (če sploh kaj).

  • tejcaj 07:59 15.april 2012.

    "... in to govorim kot profesor, ki je doštudiral pedagoško smer, delal prakso tako v osnovni, kot v srednji ..."Če si doštudiral pedagoško smer in imel celih 14 dni prakse oz imel mogoče 10 nastopov pred učenci, ki ...prikaži več so bili pred tem pripravljeni na tvoj prihod, pa res veš ja kaj je to bit v razredu...

  • KOJAK 11:04 15.april 2012.

    @bobrLahko je s tujim k... po koprivah mlatit... v gospodarstvu te hitro zamenja drug, dobiš nogo, vsak dan se borimo za boljše plače in pogoje saj nam jih ne JAMČI država. In meni je popolnoma jasno, da s ebodo ...prikaži več pravice zmanjšale vsem, TUDI MENI, ampak druge rešitve ni. KER MENI JE JASNO da lahko zapravimo samo toliko KOLIKOR PROIZVEDEMO, verjetno je to jasno samo nam ki ne delamo v JU. Sicer pa naj te spomnim na tole:Glede na leto 2008 je danes 6.000 več zaposlenih v JU in 55.000 več nezaposlenih.TOREJ 55.000 ljudi manj prispeva za 6.000 več zaspolenih... da ne omenjam, da tudi teh 55.000 dobi pomoč od države...

  • Niko_K_ 11:10 15.april 2012.

    ...in seveda... Mimogrede.. v predavalnici sem vsak dan.

  • Niko_K_ 11:29 15.april 2012.

    Koliko plač si že zaslužil?

  • Niko_K_ 11:31 15.april 2012.

    Kontravprašanje... Zakaj se pa ti ne spakiraš iz šolstva pa greš? Zna bit, da tukaj ni tako slabo al kaj?

  • Amelia7 12:25 15.april 2012.

    Če nadaljujem......Tako, da še enkrat, res mi je vseeno za 300 evrov, osebno bi raje SLUŽBO OBDRŽALA, pa vem, da je ne bom, ker bomo najprej popokali kufre mladi učitelji. Tisti učitelji, ki pa so na šoli, samo zato, ...prikaži več ker morajo biti, bodo pa tam tudi ostali. Obstajajo seveda dobri učitelji, ampak vemo, da je najmanj po en slab učitelj na šolo, če ne več. Taki pa ostajajo še naprej, samo zato ker imajo pogodbe za nedoločen čas.Hvala za tako šolstvo...

  • Amelia7 12:45 15.april 2012.

    Vse te stvari vem...in prav kmalu bom sama na istem. Mogoče, če bi bili ti tvoji sošolci v šolstvu bi bilo drugače. Ker je pa kader isti že 40 let ali več in z VIP pridobljenimi službami, je tako kot ...prikaži več je. Mladi učitelji služb nimajo, osebno sem jih tudi sama že veliko zamenjala...rada pa bi nekje tudi ostala.Edino kar je te prosim, da ne posplošuješ po svoje, ker ni vse tako, kot sam praviš.

  • mirko 13:57 15.april 2012.

    Na osnovni šoli Oplotnica imajo kar tri hišnike. Parkplac je od zgodnjih ur tako zaseden (je precej velik), da otroci iztopajo iz avtov kar sredi ceste pred šolo, ker je avtov toliko na parkplacu od zaposlenih na tej šoli toliko. ...prikaži več. Zaposlenost v šolstvu se je od mojih šolskih časov povečala vsaj za 100%, število otrok pa znatno zmanjšalo. Verjetno je takšna slika tudi v zdravstvu in še marsikje v javni upravi.

  • mia 16:20 15.april 2012.

    kvaliteta znanja ni odvisna le od učitelja, kot tudi ne samo od učencev inštevila njih samih. včasih so učitelem dovolili več avtoritete, učenci pa so imeli več dolžnosti, ne samo pravic in je bilo zato občutno lažje, sama sem ...prikaži več tudi iz obdobja, ko je bilo v razredih več učencev pa so se učitelji ukvarjali le z bolj nadarjenimi, še malo s povprečneži mi, ki smo imeli najrazličnejše težave pa smo bili prepuščeni sami sebi. pri učni snovi so nam radi pomagali sošolci, mi pa smo potrebovali še vse kaj drugega.

  • mala88 20:33 15.april 2012.

    Dlje kot berem vaše komentarje, vedno bolj mi gre na bruhanje, ko se zavem med kakimi ljudmi živim.Dragi slovenčki nismo krivi mi za trenutno situacijo, ki je v državi, temveč naši vrli politiki. In zato je popolnoma nesmiselno, ...prikaži več da so taki bedaki, kot so politiki sprožili med ljudmi-državljani Slovenije prepiranje glede tega kdo koliko zasluži. Lepo vas prosim. Kaj sodimo tukaj profesorju?? Velika večina, ki vas tukaj tarna, da delate za 600 eurov v industriji, pa se vas ne zaveda, da imate končane srednje šole ali še manj!!! Ne vem kako se taki ljudje sploh lahko primerjate z ljudmi kot so učitelji, ki so do svoje izobrazbe vložili veliko časa in truda!!Je že res, da je vsesplošna kriza-ampak lepo vas prosim!!! Videla sem že veliko sveta in Slovenci smo zares najbolj konflikten in nevoščljiv narod. Če nas bo kaj pokopalo nas bo to!! Namesto, da bi skupili skupaj bo nekatera peščica vrlih, pametnih in neizobraženih slovencev tolkla po tistih, ki imaj

  • naistembregu 11:36 17.april 2012.

    Tole bi povedala GAJI!Zal bomo zaradi takšnih strahopetcev kot ste vi (KI NASEDAJO MEDIJEM IN NAŠIM VRLIM VODITELJEM) prodani kot sužnji.V resnici gospa GAJA ste STRAHOPETNA in se v stiski poslužujete zatiskanja oči, foušije in omejenosti.VSI SMO ...prikaži več NA ISTEM BREGU..počasi se nam kršijo pravice, počasi se nas upogiba...zdaj ene zdaj druge...naslednji ste navrsti VI..Kdorkoli že..gospodarstveniki..privatni sektorKRŠIJO ČLOVEKOVE REAVICE...a ne štekateSamo kimamo in sprejemamo udarce.NAJPREJ VI ..Gospa GAJA

  • Sašo Ilić 12:09 15.april 2012.

    To je naredila Francija, ko je bilo vse postorjeno so postali odvečne smeti...

  • Amelia7 12:58 15.april 2012.

    Toliko o tem... :)

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:53 14.april 2012.

    Štiri ure popravlja teste enega razreda?Ali ne more najti hitrejšega načina?

  • bobr 20:32 14.april 2012.

    Ah, pusti, nima smisla,.Kuri ne moreš razložit, da je kura, ker....je kura :)

  • Niko_K_ 23:32 14.april 2012.

    Delam v gospodarstvu odkar delam, se pravi cca. 17 let. Po izobrazbi sem profesor, iz profesorske familije. Moja mati je učila tudi po 40 učencev v razredu in to v osnovni šoli, kjer je bil dvoizmenski pouk. Še nas ...prikaži več je bilo v osnovni šoli v razredu 32 in smo vsi končali tudi srednjo šolo. Kar pa ne bi mogel trditi za tistih 16, ki jih ima tale strog profesor v razredu.Tale "ubog" profesorček pazi celo na otroke 24 ur, pa 20 dni (20 DNI POSLUŠAJTE TO) v šoli v naravi!!!! Za to se dobijo razne dnevnice, namestitev, prehrana + še kakšno kopanje (ali smučanje pozimi) pade zastonj... Ja TUDI jaz si zaslužim svojo plačo, VSAK CENT POSEBEJ! Upam si trditi, da VELIKO bolj kot vi g. profesor. Samo 1 leto vas bi dal za delati v gospodarstvo, pa da če ne dosežete plana, brco u guzo! Probajte živeti pod takšnim psihičnim pritiskom za vašo eksistenco! ... in to govorim kot profesor, ki je doštudiral pedagoško smer, delal prakso tako v osnovni, kot v srednji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.