Slovenija
1926 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • širhakl 15:37 15.april 2012.

    Boštjan,moja 100% podpora pa sem zasebnik,srednjih let.Osebno,pri današnji "zlati" mladini ne bi bil učitelj niti profesor,kaj šele vzgojitelj za dvojno Tvojo plačo.Danes učitelj ne more vzgajat pa še tisto,kar mu uspe,se doma in na ulici sfiži.Starši so 99% dolžni in ...prikaži več odgovorni za PRAVILNO vzgojo SVOJIH "zlatih" otrok.Gremo z minusi starši brez avtoritete in hrbtenice.

  • bobr 15:44 15.april 2012.

    In zdaj je kriv VSAK zaposleni v javnem sektorju, ker je,po tvojem pripovedovanju, ravnatelj v Oplotnici,zaposlil tri hišnike?Saj nisi resen.Izpostavi ravnatelja in naj se zadeva uredi, če je res kakšna deviacija.

  • bobr 15:46 15.april 2012.

    Zdaj si pokazal zakaj te ne vzamejo v javno šolo v službo.Privatnik te je pač vzel, ker mu je vseeno kako se do otrok obnašaš,samo, da si prirpavljen za mizeren denar jest vsa govna,ki ti jih naložijo.<br ...prikaži več />Še prostitutka da več nase kot ti.No, pa tudi kulturna je marsikatera bolj od tebe.

  • bobr 15:52 15.april 2012.

    Pa a je treba, da so mimo?Kateri delavec bo delo opravljal bolj kakovostno?Tisti, ki ne ve kam bo moral jutri it ali tisti,ki ima to zagotovljeno?Dober delodajalec bo skrbel zate,če boš dobro delal.<br ...prikaži več />Ne bo te trpinčil in ti grozil.TOLE SI POGLEJTE:http://www.youtube.com/watch?v=33074mpObsgSE PREPOZNATE?

  • bobr 16:09 15.april 2012.

    Višek so ponavadi tisti, ki slabo delajo, ane?Ali imate pri vas kaj drugače anrejeno?Je na odstrelu tisti, ki najboljše dela?Sicer pa, jebeš takega delodajalca,ki ti drži nož na vratu namesto nagrade,če boš dobro delal.<br ...prikaži več />V vaši firmi ste očitno za slabo delo krivi delavci,za dobro pa vodstvo?Če ti paše, pa prenašaj tak odnos.

  • bobr 16:19 15.april 2012.

    To, da sem učitelj si narobe sklenil sam.Jaz nikjer nisem rekel, da sem učitelj :)Sem te pa namenoma pustil v zablodi,da se boš pokazal v vsej svoji orimitvni luči :)Lepo sem te vprašal, da mi ...prikaži več povej kako se učitelje lahko normira, brez da trpi kakovost izobraževanja,pa samo neke floskule in osebne napade trosiš :)

  • bobr 16:39 15.april 2012.

    Niko i ništapraviš, da "Delam v gospodarstvu odkar delam, se pravi cca. 17 let"od kod potem izkušnje iz javnega sektorja? :)A si ga mal fušal vmes? :):)

  • mia 18:52 15.april 2012.

    lahko je videl gopodarstvo in lahko je v njem tudi uspel, če je komovčar in ritoliznik.

  • xy1995 18:53 15.april 2012.

    je pa on tisti ki vzgaja in izobražuje mladino, ki pa je prihodnost in ti ne veš kakšen je ker ga ne poznaš jaz pa ga ker me je tudi učil

  • mia 18:58 15.april 2012.

    kitajcem standard strmo narašča in kmalu bomo mi delali za kitajce, ki pa nebodo zadovolni s ceneno robo.

  • GERE 20:13 15.april 2012.

    Kapo dol, g. Boštjan!

  • girl36 22:17 15.april 2012.

    Ah, torej ti verjetno nisi imel problema "kako po diplomi dobiti šiht na šoli". :D

  • mia 07:14 16.april 2012.

    danes so učitelji veliko bolj obremenjeni

  • Joze Noriker 23:29 16.april 2012.

    ...škoda, da mi je izbrisalo zelo dolg komentar.... kar izpostavlja g. Boštjan, je le vrh ledene gore.

  • smrekar1997 14:49 17.april 2012.

    Tazga razrednika in učitlna loh podnev iz lučjo iščeš pa ga ne najdeš!!!! tko da folk ne bit pametni k ga ne poznate!!!

  • Benjamin Beny Lap 20:12 17.april 2012.

    mislm da ste preveč usi pametni če bi bli pri njegovi uri mislim da bi spremenil mnenje.ni dost takih učitlnov kot je on .

  • scrklan 12:54 18.april 2012.

    BraniMIR Štrukelj in Boštjan Železnik se borita za vaše in naše otroke, lepo vas prosim!!!!

  • Trala 17:28 18.april 2012.

    Učitelji 23 ur na teden delajo le neposredno v razredu. Če mislite, da je to vse delo, ki ga opravijo, se pošteno motite.

  • juventus1897 20:19 14.april 2012.

    Pritoži se Jankoviću ! On te bo rešil in dvignil plačo za 30% ! On, ki je napovedal krčenje zaposlenih v JS 2 % letno ! To je cca. 3400 ljudi na leto, plus dvig davkov in nevem še česa! ...prikaži več Ljudje, a ste pozabili na dejstva? Na predvolilne obljube, desnih in levih? V vseh strankah so napovedovali krčenje in reze financ, nekateri celo bolj drastično od Janše.

  • Bernie 21:08 14.april 2012.

    Ko si ti hodil v šolo, je bilo mogoče res 30 otrok v razredu, sedaj pa jih je precej manj. Imam tri osnovnošolce, ki imajo v razredu 18, 19 in 20 sošolcev. Toliko časa se tudi ne popravlja ene naloge. ...prikaži več. Tako, da tale matematika ne štima. Učitelji mojih otrok prihajajo v šolo ob 8. uri, ob 12. uri ni nobenega avtomobila več. Da ne govorim o ogromni količini počitnic. Aja seveda, takrat imajo učitelji priprave!?Kar pa se tiče izjave, da ne da niti centa, bi v gospodarstvu kmalu rešili problem. Gospod Boštjan bi kot višek končal na zavodu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.