Slovenija
1926 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Benjamin Beny Lap 11:09 15.april 2012.

    to je moj učitl za biologijo in moram povedat da je eden najboljših učitlnov na celi šoli

  • KOJAK 11:17 15.april 2012.

    Ja večini se nakazuje minimalc ostalo pa potni stroški, malice, ali avtorske. Če ne bi počeli tega bi šlo še več firm v stečaj in propad... in potem bi tisti v JU imeli še večje varčevanje in še manjše plače ...prikaži več in bi plačevali manj davka. Bodo pa imeli zaradi tega tudi manjše pokojnine. Sicer pa bobr odpri firmo, zaposli nekaj delavcev in jim zagotavljaj plačo... saj ni tako težko, firmo pa lahko odpreš v enem dnevu.

  • Niko_K_ 11:17 15.april 2012.

    Ko boš zaslužil prvo plačo in vzdrževal nekaj učiteljčkov oz. javnih uslužbencev + upokojencev, se pa oglašaj.. Aja.. Mimogrede. Ti je malica teknila? Tudi jaz sem ti jo plačal!

  • Sašo Ilić 11:19 15.april 2012.

    Ni vse v znanju, nekateri znamo še razmišljati.

  • Niko_K_ 11:21 15.april 2012.

    Jah sine... Saj sem napisal. Nisi povohal tega, kako je živeti, ko delaš na plan. In učitelje se da lepo normirati. Včasih so jih tudi. Če si učiteljček... Pri didaktiki ste imeli nekaj na to temo, pa pri pedagoški metodologiji ...prikaži več tudi. Sem jaz kriv, ker ti nisi študiral, tako kot bi moral, pa zdaj idiotizme sprašuješ? Jao! Se vidi, kakšni nesposobnjakoviči učite, ker samo po vezah se kam prileze...

  • Niko_K_ 11:23 15.april 2012.

    Zdaj se bo oglasilo ogromno učiteljev, kako je njihovo delo težko. S temi pripravami pa vemo, kako se dela. Kopirajo jih od kolegov med sabo itd... Saj se je tako delalo že od nekdaj.

  • KOJAK 11:40 15.april 2012.

    Vidiš to se vse tako lepo prebere, ko pa bodo naslednje volitve bodo pa izak vsi volili svoja idola ne glede na program.

  • rogg 11:56 15.april 2012.

    Ja prav, uvozimo jih. Naslednjo leto pa od tam pripeljemo vlado. Bo kmalu konec jebanja. Kitajci imajo navado lopove pred zid postavit....

  • rogg 11:57 15.april 2012.

    Podpiram ućitelja! Poštenjak, mislim.

  • rogg 11:57 15.april 2012.

    Podpiram učitelja, poštenjak, mislim.

  • rogg 11:58 15.april 2012.

    Program? Smešno!

  • Niko_K_ 12:27 15.april 2012.

    + sem napisal, da dandanes samo z nepotizmom postaneš učitelj za nedoločen čas. Če imaš ravnatelja v ožjem (morda pogojno tudi širšem) sorodstvu.

  • Niko_K_ 12:28 15.april 2012.

    Aja.. Kar se pa normativov tiče. Včasih je bilo učencev 32 v razredu (sam sem s takšnega razreda). Pa znanja ni bilo manj! (Kar je dokazljivo.)

  • Amelia7 12:31 15.april 2012.

    Pa dej govori zase...sama nisem kopirala še nobene priprave od nobenega kolega, pa to lahko zagovarjam kjerkoli. To najbrž delaš ti!Pa kaj vse učitelje mečeš v en koš. Eni res delamo trdo, drugi si pa riti grejejo...ti pa kar ...prikaži več čez vse samo lomastiš in trdiš, kako pri vas doma delate.

  • Sašo Ilić 12:36 15.april 2012.

    @atojetoSe strinjam s tabo. Še kurba na cesti ima svojo ceno.

  • Amelia7 12:36 15.april 2012.

    Včasih v razredu ni bilo otrok s posebnimi potrebami v razredu, ker so za te obstajale posebne šole. Zdaj jih imamo pa v razredu, osebno imam takih 7 v razredu z 28 učenci, pa že to je težko.

  • Avatar atojeto
    atojeto 12:36 15.april 2012.

    ampak te je lahko za ušesa ...

  • Amelia7 12:40 15.april 2012.

    Kje pa piše, da se premalo cenim? Jaz se strinjam s spremembami in se strinjam za 300 evrov manj če je treba, osebno bi pa raje službo obdržala. Kakšno ceno, če sem v šolstvu, kar dajo, dajo. Ceno postavljajo ostali, ...prikaži več jaz se samo borim za svojo službo.

  • Avatar atojeto
    atojeto 12:43 15.april 2012.

    Ha, ha, ha! Si predvsem hlapčevka. No, saj bi bilo boljše, da ne učiš. Preberi med vrsticami, kaj si napisala.

  • Niko_K_ 23:32 14.april 2012.

    Delam v gospodarstvu odkar delam, se pravi cca. 17 let. Po izobrazbi sem profesor, iz profesorske familije. Moja mati je učila tudi po 40 učencev v razredu in to v osnovni šoli, kjer je bil dvoizmenski pouk. Še nas ...prikaži več je bilo v osnovni šoli v razredu 32 in smo vsi končali tudi srednjo šolo. Kar pa ne bi mogel trditi za tistih 16, ki jih ima tale strog profesor v razredu.Tale "ubog" profesorček pazi celo na otroke 24 ur, pa 20 dni (20 DNI POSLUŠAJTE TO) v šoli v naravi!!!! Za to se dobijo razne dnevnice, namestitev, prehrana + še kakšno kopanje (ali smučanje pozimi) pade zastonj... Ja TUDI jaz si zaslužim svojo plačo, VSAK CENT POSEBEJ! Upam si trditi, da VELIKO bolj kot vi g. profesor. Samo 1 leto vas bi dal za delati v gospodarstvo, pa da če ne dosežete plana, brco u guzo! Probajte živeti pod takšnim psihičnim pritiskom za vašo eksistenco! ... in to govorim kot profesor, ki je doštudiral pedagoško smer, delal prakso tako v osnovni, kot v srednji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.