Slovenija
1926 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Amelia7 12:47 15.april 2012.

    Prav, greva zamenjat. Boš ti na mojem mestu, da ne bom več hlapec in plačevala položnice brez službe. Bolje imeti službo z manj denarja, kot pa biti brez...se ti ne zdi?

  • Niko_K_ 12:49 15.april 2012.

    To ni čisto točno. V našem razredu smo imeli 2 s posebnimi potrebami + tri cigane, ker so se šli na šoli ciganski projekt.

  • Amelia7 12:54 15.april 2012.

    Glej, sej nima smisla...itak, kar koli bom napisala, boš šel proti. Jaz romov sploh še štela nisem v razredu, imam jih pa 4. To pa ni več projek, ampak že kar dejatvo na šolah.

  • Niko_K_ 12:54 15.april 2012.

    Zdaj że bivši predsednik državnega zbora je rekel: "Časi, ko je država zagotavljala službo do upokojitve so mimo."Jaz pa posplošujem samo toliko, kar je preverljivo in je dejstvo.

  • Niko_K_ 12:55 15.april 2012.

    Nočeš menjat z njim, je sam rekel, da je star 18 let in živi na naših plečih.

  • Avatar atojeto
    atojeto 12:57 15.april 2012.

    Pojutrišnjim ti bodo rekli, da ti bodo dali še malo manj in tako naprej, vse dokler se boš strinjala in ko se ne boš strinjala, bodo pripeljali Kitajce - razen, če bomo odgovorne po riti. Absulutno je pa treba šolstvo ...prikaži večo prevetriti in nagnati slabe učitelje in dobre dobro plačati. 700€ s kolikor se ti strinjaš, imajo delavci v proizvodnji z osnovno ali poklicno šolo in brez odgovornosti.

  • Niko_K_ 12:57 15.april 2012.

    Ja saj ti ne osporavam. Samo nas je bilo v razredu 32, koliko pa jih imaš ti?

  • Niko_K_ 13:13 15.april 2012.

    Ja tudi to so povedali. Seveda starih lojev ne bodo odpuščali. Bo kot takrat verjetno, ko je z MŠŠ (takratnega) prišla direktiva, da naj mlade odpustijo čez vikend. Žalostno je to, da stari ne bodo za to nič boljše učili...

  • Niko_K_ 13:14 15.april 2012.

    Mogoče lahko rečete kakšnemu poslancu, da odstopi računalnik.

  • Niko_K_ 13:15 15.april 2012.

    In koliko davkov si dejansko plačal?

  • babi 13:17 15.april 2012.

    Včasih tudi ni bilo pomočnikov, so bili samo razredniki....samo 7 učencev s posebnimi potrebami pa se mi zdi malce pretirana, umetnost je držati avtoriteto in v to je potrebno vložiti veliko truda, oz. za to moraš imeti "žilico".

  • Sašo Ilić 13:17 15.april 2012.

    Nič. So pa starši na marsičem prišparali, kar se tiče moje porabe.

  • Amelia7 13:21 15.april 2012.

    Kakšnih pomočnikov? Če obstajajo, bi tudi jaz enga tazga, ja :)

  • Niko_K_ 13:31 15.april 2012.

    Moj sošolec s faksa je en tak pomočnik, ker kot učitelj ni dobil službe.

  • Amelia7 13:33 15.april 2012.

    :) Niko, jim že pišem :)

  • Amelia7 13:37 15.april 2012.

    No, pri nas jih nimamo. Sicer sem pa itak rekla, da je vse odvisno od posamezne šole in učitelja.Se pa vse učitelje meče v en koš, ko prihajajo taki podatki na površje. žalostno.

  • Niko_K_ 13:40 15.april 2012.

    Težko se boriš, če si za določen čas...

  • ImaSeMožeSe 14:00 15.april 2012.

    Isti kot prej piše... Nimam malice v šoli. Kar daš, to dobiš. ;)

  • Ronald Reagan 14:29 15.april 2012.

    ima ceno...ampak je na trgu...daš ali ne daš...ko je odslužena pač ni več zaslužka...eni v JV pa niso nikoli odsluženi. To je razlika...trg prijatelj na ć

  • izolan 14:51 15.april 2012.

    Khmmmm... zakaj pa ne režejo tam kjer se steka nepotreben denar, npr. na razne zavode za šolstvo ali pa pri verskih skupnostih oz natančneje pri cerkvi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.