Slovenija
1105 ogledov

Valerij Zupan: "Ja, gej sem. Če si bom želel otroka, ga bom imel!"

Komentarjev 98
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mariot 12:31 07.november 2015.

    Bruka, sramota, na sramotilni steber z vsemi pe.ri! kakšni oni pa družine pa otroci, dejte se mal skulirat, povsod drugje je več problematike, ki je bolj vredna ukvarjanja kot pa to...

  • inovak 13:29 07.november 2015.

    Temu bi jaz rekla stereotipi. Tole trditev, da gej postaneš, bi pripisala vašemu neznanju.Ker jih premalo poznate, vidite le tiste najbolj vpadljive, ampak jih je veliko več. Različni so, kot mi. Vsi smo ljudje.Zaploditev otroka še ...prikaži več ne bi smela prinesti s sabo pravice, da si že kar avtomatično starš. Največ zlorab se dogaja ravno v primarnih družinah, kar je tudi razlog, da gre veliko otrok v posvojitev oz. jim socialne službe odvzamejo otroke.

  • inovak 16:05 07.november 2015.

    Že način komentiranja je na podnu. Zame si navaden smrkavec. In govorim na splošno o tvojih komentarjih tukaj pod tem člankom, ki jih je bila najmanj polovica. Same žaljivke, ki izhajajo iz tako zelo ranjenega in nesigurnega ega. Žrtve za ...prikaži več soje komplekse pa si si izbral istospolne. Zadnjič begunce, in tako naprej. Vsakič je nekdo kriv za tvojo življenjsko nesrečo in komplekse.

  • blueone 17:36 07.november 2015.

    Jaz pravim naj ga ima, če ga lahko naredi...verjetno je zdrav moški in je sposoben...drugače kot osebnost mi ni všeč...glede kar sem prebral...to je moje osebno mnenje...ne vem pa zakaj se toliko piše o gejih in spolni usmerjenosti...saj smo enakovredni ...prikaži več mar ne...zakaj se ne piše o heteroseksualni usmerjenosti, a nismo zanimivi al kaj...je pa svobodna izbira posameznika kaj boš, kar je tudi prav

  • Žvižgač 18:09 07.november 2015.

    Javi se, ko rodiš, kaj imaš fantka ali punčko. Me prav zanima kaj pride ven iz takih junakov, ki se morajo javno propagirati.Upam, da se ti ne solzijo oči kot tistemu ki je hodu k okulistu in mu niso ...prikaži več pomagale nobene kapljice in ko ga je okulist vprašal kdaj se mu solzijo oči, mu je pacient povedal, da vedno, ko ga faše od tazadaj mu udari tista prokleta solza na oči.

  • Ančica 20:17 07.november 2015.

    Tak primitiven in popolnoma neargumentiran zapis je skorajda nevreden komentarja, pa vendar zelo vreden vsakega obsojanja. Tako bedasto homofobno in skrajno bolno razmišljanje bi pričakovala od Hitlerja. Sram naj vas bo.

  • jakec1575 21:14 07.november 2015.

    Saj ne zahtevaji vec pravic, samo enake kot jih imava ti in jaz. Kaj njemu paše,se pa ne tiče ne mene ne tebe. Kaj je zate kakovost zivljenja? Ta lesba je naredila otroka, ki bo nekoc davkoplacevalec za tvojo penzijo. ...prikaži več Mogoce, ce ne bo prej pobegnil in Butal.

  • edstark 21:58 07.november 2015.

    Pa ti veš da je bil nazion socializen do leta 1939 najbolj uspešen način vodenja države?! Da so odpravili brezposelnost, da so bili največja grožnja zahodu in to je bil krivec za vojno!Pozabi na zgodovinske knjige iz osnove ...prikaži več šole, ki so jo napisali zmagovalci in komunisti.Treba je gledati na vse iz več prespektiv in si ustvariti svojo lastno predstavo.Čez 100let bodo pisali, v zgodovinske učbenike kako so zasedli evropo muslimani pod pretvezo "beguncev" in kako so izkoristili evropsko naivnost in pomanjkanje poguma.

  • inovak 22:06 07.november 2015.

    Ne morem verjeti, v 21. stoletju 70 let po najhujši vojni v zgodovini človeštva se v državi, ki je bila mimogrede žrtev samega takratnega genocida, torej slovani, poje slavospeve nacizmu. Pa kje mi živimo. Resnično bom vesela, ko ...prikaži več boste rekli, da se samo hecate.

  • h3o 13:58 08.november 2015.

    homo-homosapiensi bodo težili, dokler ne dobijo svoje. ampak kar hočejo oni, nasprotniki hočejo ravno nasprotno, torej- demokracija- naj ljudstvo odloča, edino islam bi morli čimprej prepovedati

  • blueone 11:01 10.november 2015.

    haha Boris a si mi ti zato tezo zadnjo dajal minuse, se si prijavljal in odjavljal, ker maš dinamični ip, da si mi lahko minuse dajal?

  • inovak 12:05 07.november 2015.

    Tako je. Vsi drugačni, vsi enakopravni!Ker imajo VSI ljudje pravico do ljubezni.Glasujem ZA!

  • maneken 12:47 07.november 2015.

    pa kdo ti je rekel, da danes članke pišejo novinarji? Že dolgo ne več. V glavnem so ti ljudje prekarci ali pa samostojni ali pa nesamostojni in nezaposleni....

  • MCristo 12:51 07.november 2015.

    Ateist, hahahaha, nacist mogoče ateist hahaha

  • MCristo 12:51 07.november 2015.

    Se ti vidi, kako borno razvit um imaš. Ne, za ateiste tole ni značilno.

  • MCristo 13:00 07.november 2015.

    Že tole veliko pove o njegovi logiki - če si za pravice istospolnih, si avtomatično istospolno usmerjen.Zato pa je čudno, da ne razume refleksije, ki mu jo ponudim, če si proti si katoliban.

  • mariot 13:02 07.november 2015.

    bedaki eni, ma ti si katoliban, proklet belogardist, nimam jst problem z geyi, jst sem proti družinskemu zakonu proti temu da jim oz vam dovolijo otroke...

  • mariot 13:07 07.november 2015.

    zarad mene počnite kar čte, mi je popolnoma vseeno, sam otrok pa nej vam ne dajo!

  • MCristo 13:13 07.november 2015.

    Ja, tako nekako razmišljajo tisti, ki so z razumom najbolj podhranjeni. Egoistično razmišljanje: vedno moraš biti le zase. To gre vzporedno s pomanjkanjem sočutja, kulture, razuma... Žal.

  • bingo11 10:52 07.november 2015.

    Uboga novinarka: Fant je prišel S Sarajeva!?! Samo ena najbolj grobih napak, ki kaže na to, da bi "dama" morala pometati ceste!!!? Vsekakor pa ne biti novinarka!!! Kje in kdo jo je učil materinščino?!? BLJAK!!! To obvladajo učenci 3.razreda OŠ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.