Slovenija
1108 ogledov

Valerij Zupan: "Ja, gej sem. Če si bom želel otroka, ga bom imel!"

Komentarjev 98
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 11:49 08.november 2015.

    A ja Rupnik, Rožman pravi veliki patrioti A seveda Hitler Patriot, Musolini Patriot.Nacizem-fašizem / koncentracijska taborišča- streljanja talcev - še kaj kar nisem omenil???X Bravo to pa je patriotizem na kvadrat se vprašam kdo ima težave z pojmovanjem in z realnostjo.

  • mph 14:42 08.november 2015.

    ...ko bi radi taki od vseh na planetu dosegli, da pa bomo zdaj kar vsi temeljito pogledali v čevlje, če so noter samorogi, da jih ne zmastimo. Oz. pravica kriljenja z rokami se konča 1cm vsaj pred nosom drugega. In ...prikaži več islam neprestano krili in mlati po nosu in povsod drugje tiste na drugi strani. Zato je totalno zlo, nekompatibilno s civiliziranim svetom.

  • mph 14:43 08.november 2015.

    Me zanima kakšno mnenje bi imel tukaj, če bi se kot oni rodil s to nagnjenostjo. Kar tako za špas si je nihče ne izbere.

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 23:36 15.maj 2016.

    Ja itak je najlazje to "nagnjenost" pripisati kao dejstvu, da se s tem rodis ... malo morgen ... potemtakem so tudi vsi dusevni bolniki ze rojeni dusevno bolani ... saj pa si menda niso tega izbrali kar za spas ..

  • MCristo 12:12 07.november 2015.

    Ne morem verjeti, kaj si dovoli cerkev, ko manipulira z otroki, da naj bi šlo "za otroke"...1. To ni družinski referendum. To je referendum o pravici VSEH do poroke.2. "Za otroke gre" slogan uporablja inštitucija, ki je ...prikaži več po svetu znana po pedofiliji? Da bruhaš.Absolutno pridem in glasujem za. Že samo zaradi privilegiranega položaja cerkve v naši državi, zaradi krivičnega in pristranskega Ustavnega sodišča, ker je 5 sodnikov (Miroslav Mozetič, Ernest Petrič, Mitja Deisinger, Jan Zobec in Marta Klampfer) zlorabilo svojo funkcijo za svoje ideološko opredeljevanje do te sodbe, ker je zavestno kršilo 90. člen Ustave in vanjo dodalo besedo "že ugotovljeno protiustavnost", čepraj v Ustavi ni zapisana pri odstavku, ki govori o tem, da referendum o odpravi diskriminacije človekovih pravic in temeljnih svoboščin ni dopusten, in zato, da pokažem, da ne verjamem v strah in sovraštvo, ki ga širijo verniki in desničarji.Torej, absolutno za.

  • inovak 12:56 07.november 2015.

    Pustite jih, takšni komentarji so značilni za nesamozavestne ljudi in ljudi, ki imajo velike probleme s sabo v življenju.Nekje sem brala raziskavo da ljudje, ki se vtikujejo v spolno usmerjenost drugih ljudi sami niso sigurni v svojo spolno ...prikaži več usmerjenost oz. so prikriti homoseksualci.Kar je razumljivo glede na to, da mi, ki smo heteroseksualni in nimamo problemov s tem, če je kdo gej ali pa lezbijka.

  • inovak 13:04 07.november 2015.

    Mene recimo zmrazi, če bi se meni kaj naredilo ter mojemu možu, da bi šla moja otroka npr. v posvojitev takemu osebku, kot je zgoraj, ki tole piše. Tak osebek, ki tako žali druge ljudi, ki mu niso nič naredili, ...prikaži več ne more biti dober starš. Jaz bi dala v zakon, da ne sme vsakdo, ki lahko zaplodi otroka, že avtomatično imeti pravice do otroka. Pomislite, koliko otrok trpi pri takih osebah, če jih imajo... Takle nezrel osebek, poln sovraštva in kompleksov, to je po mojem mnenju strup za otroka.

  • inovak 13:11 07.november 2015.

    Ni prebral sploh, o čemer se odloča, to je iz njegovih komentarjev jasno. Ne ve, da gre za zakon o zakonski zvezi.Drugo pa ne ve, da tudi če bo proti, ne bo spremenil tega, da nekateri istospolni že ...prikaži več imajo otroke tudi v Sloveniji in njegov glas proti ne bo ničesar spremenil, ne bo istospolnim parom odvzel otrok, ki jih že imajo. Bo pa odvzel pravice tem otrokom, ki živijo v takšnih družinah. Torej v nobenem primeru ne more iti za otroke, če si proti.Verjamem pa, da tega ne bo razumel, ker kot sem razbrala, logike ravno nima veliko.

  • primoz.g 17:40 07.november 2015.

    Mah ne vem zakaj se sploh obremenjujete, mene pa briga al bo dobil otroka ali ne, še manj me briga s kom se dol daje. Se mi pa zdi da mas mediji že vsakodnevno prav POSILJUJEJO s tem da je ...prikaži več biti gay cool ter IN. Nimam nič proto njim ampak po mojem mnenju je to ni čisto normalno, tako da če nekdo prozna da je gey to še ne pomeni da ga bo okolica sprejela. V londoni NY ali kje drugje ja, v Sloveniji pa nikdar, bolj na jug greš pa še manj

  • Tago Mago 18:54 07.november 2015.

    Ljudje kot so žvižgač in podobni res delujejo omejeno.Neumnost,ki jo producirajo kaj bodo rekli otroku,ki ima dve mai ali očeta,kako se jim bodo posmehovali....Kdo se bo pa POSMEHOVAL?V družini učimo otroke od rojstva,ni lepo če se posmehuje starejši ženici,ki šepa ...prikaži več kajne.Ni lepo in otroka okaramo,če se posmehuje temnopoltemu fantku,kajne.Torej kot starši poučimo otroka,da ima njegov sošolec pač dva očeta,ki ga imata rada in je ok.Če bi tako delali vsi 'zagovorniki pravih družin',nobenemu otroku nebi bilo potrebno zardeti v šoli,pred prijatelji.Ampak dejstvo je,da le zagovarjajo preteklost,zagovarjajo nekaj kar ne obstaja.Žal ima cerkev veliko odgovornost pri tem,saj vleče voz močno nazaj.Želi mogoče prikriti kaj?Pa se ti istospolni rodijo pravim družinam,očetu in materi.Bogatim,revnim,delnim družinam ker je oče šel z drugo itd......Torej o čem gre,da je potreben referendum.Če bi imeli nepristransko US,se to nebi zgodilo.Mnogi,premnogi imajo občutek,da je odločitev sprejeta po 'nasvetu,

  • jakec1575 20:30 07.november 2015.

    Kaj niste raje izkoristili sonca danes, kot pa za te komentarje iz riti. Žurnal točno ve, kaksen clanek, da klike. Zanimivo pa da obeguncih blokirajo komentiranje o gejih pa ne. pa gre za isto diskriminacijo. Kaj naj vam recem begunomani ...prikaži več in gejomani. Upam, da ne greste na referendum in da nas bo tistih, ki imamo pošlihtano v glavi več. A veste koliko ust bi nahranili s temi 5 milijoni nepotrebnega referenduma. Večina vas itak ne ve o kateri noveli glasujete in o katerih členih. Sovraštvo rodi sovraštvo in Sovraštvo poje dušo in zdravje. Neizbezno. Toliko, da ne boste rekli, da vas nisem opozoril. Aja, naciji, nabijem vas na hurac. ;)

  • jakec1575 21:10 07.november 2015.

    Bom zelo enostavno jasen. 20 let nazaj nismo imeli mobitelov. Zdaj jih imamo in ker obstajajo, smo za njihovo uporabo sprejeli zakonodajo, da se nobenemu nic ne zgodi. Anologija je slaba. Ampak te druzine ze obstajajo. Če se imamo za ...prikaži več demokracijo jim moramo zagotoviti enake pravice. Ker jutri bos naslednji ti, ki ti ne bomo priznali pravic! Glede posvajanj, pa je ze nekdo napisal, se nic ne spremeni. O tem se vedno odloca CSD in druge institucije. Naloga prava je, da ko se zgodi neka nova izkusnja, druzbena tvorba to pravnoformalno opredelis in ji das mesto v druzbi. Slovensko ustavno sodisce je le bolj papesko od paeza. Lahko bise sklicevalo na nove svetonazorske poglede, pa so raje suhoparno in varno šli po odločitvi ESČP iz leta 2010 z glasovnajem 4:3 pa se to je slo za pravnoformalno definicijo ali tehnikalijo. Zakon je zdruzba 2 oseb, ki imata lahko potomstvo. Torej 2 osebi nasprotnega spola, ki sta neplodni nimata pravice do zakona???

  • edstark 21:48 07.november 2015.

    Sam tudi nimam nič proti gayom, me pa moti vse kar se dogaja okoli tega! Naj bodo kar hočejo, naj hodijo z roko v roki po cesti, pa kaj... Motijo me pa njihove parade. Moti me to da se piše ...prikaži več o njih kot nekaj oh in sploh. Ok holejo da jih obravnavamo enako - OK pa jih dajmo obravnavat enako, naj se nehaj metati ven kot da so nekaj več! In tukaj je ta problem, imajo se za nekaj več! Oni so odprti, oni so napredni itd...Preprosto dobivajo preveč pozornosti! Medtem ko navadna družina umira!Koliko je sploh še normalnih družin, ki so srečne - se pravi da niso ločeni pari.Vse gre tja nekam k vragu današnja civilizacija.Treba se je upreti marksizmu, ki uničuje vse kar smo dosegli.

  • edstark 21:53 07.november 2015.

    joooooj...daj naštudiraj malce...Nekateri samo slišite besedo NACIST pa že letite u luft. Nimate pa nobenega pojma kaj to pomeni in kaj je to v zgodovini pomenilo!Oprane imate možgane iz strani medijev ala POPTV in popolnoma ...prikaži več sfaljeno predstavo o svetu!

  • inovak 22:02 07.november 2015.

    Haha, boš šel ti pred mano, veš, se mi zdi, da si en nedorasel otrok, ki zahteva žico okrog Slovenije. Jaz sem dovolj stara, da razberem marsikaj.

  • edstark 22:08 07.november 2015.

    kot referenca poglejmo vojne v Iraku, Afganistanu, sedaj v Siriji !Kdo je zloben ?! Če ne bi bilo interneta bi bil zlobnež, Sadam Husein, Gadafi, itd...A ker je internet VEMO da je dejansko zlobnež USA in njihova ...prikaži več CIA v zalednju pa IZRAEL!Le predstavljajmo si kaj bi bilo leta 1939 če bi bil internet in pretok informacij, kdo bi bil ta zloben!

  • inovak 22:14 07.november 2015.

    Fant, (no, zdi se mi, po pisanju, da si fant) resnično ti povem, jaz sem že upokojena sicer, ampak ti želim, da bi v življenju odrasel in začel razmišljati s svojo glavo, ki ne bo podlegla strahu, ko to ni ...prikaži več treba, ampak da se boš razumno odločal. Res ti to želim. Zdi se mi, da si mlad, vsi mladi so podobni, rinejo z glavo skozi zid, so impulzivni, nam ne verjamejo... Misliš, da ti želim slabo, ko rečem, da počakaj, da odrasteš, da se izoblikuje tvoja osebnost, pa boš videl, da sem ti govorila prav.

  • inovak 22:16 07.november 2015.

    Hm, torej resnično zagovarjate Hitlerja? Veste kaj, tole ni noben hec več. Če ste resni, lahko rečem samo, da vas je lahko sram. Preberite kakšno zgodbo, obiščite kakšno taborišče... Tole kar govorite, če se seveda ne šalite, ni produkt zdravega razuma...

  • blueone 22:17 07.november 2015.

    pravijo da se kot gej rodiš...noben si ni sam kriv, da je gej...narava je pač tako naredila...narava je naredila tudi, da se otrok rodi v odnosu med moškim in žensko...če je pač narava tako naredila, da dva moška v odnosu ...prikaži več ne moreta imeti otrok jih pač nimata ane...

  • edstark 22:22 07.november 2015.

    Lahko samo rečem "oprani možgani"Ne pričakujem da bo kdo kar tako razumel kaj sem hotel povedati, a gibanje je in vedno več ljudi NE naseda več medijem!Glede Hitlerja lahko rečem, da ga nisem osebno poznal in zato nimam ...prikaži več mnenja o njem. Kar piše v knjigah jemljem z rezervo, nikakor ga pa ne zagovarjam!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.