Slovenija
1108 ogledov

Valerij Zupan: "Ja, gej sem. Če si bom želel otroka, ga bom imel!"

Komentarjev 98
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 22:33 07.november 2015.

    tebi pa dajem pluse in minuse, ker si čisto zbegan...daj malo razmisli preden kaj rečeš... glede vojn na bližnjem vzhodu ti dam čisto prav...za tiste, ki govoriš, da so krivci so največji kapitalisti...toliko o marksizmu...pa nisem marksist, jaz zagovarjam srednjo ...prikaži več pot...glede nacistov kot navajaš pa imajo zelo negativen prizvok in tudi pomen, zato vprašam a si mogoče že kdaj slišal za besedo PATRIOT?

  • macola 22:47 07.november 2015.

    Lepo je povedal, da se je narava poigrala....torej....homoseksualnost ni naraven pojav. Vprašanje: Ali lahko nekdo, ki ima epileptične napade, postane pilot? Odgovor: NE. In tako tudi on ne more biti mama "svojemu" otroku! Pa še to.....kdo je on, in vsi ...prikaži več istomisleči, da mi odvzamejo pravico, da sem zapisan kot "oče" in ne "starš 1", "starš 2" ????? Glede dedovanj, zdravniške oskrbe.... nimam nobenih problemov.....

  • edstark 23:00 07.november 2015.

    super, štekaš! :)nič ni črno belo. Zato se zdijo mogoče komentarji čudni, ker je težko spraviti vse v nekaj stavkov na forumu.

  • jakec1575 00:53 08.november 2015.

    se strinjam, parade in aktivizem ne bi imeli smisla, ce bi vsi mi imeli pravice, ki nam pripadajo. Tako pa morajo opozarjati na neenakost. Izbrali so nenasilno komunikacijo skozi parado. A ni zalostno, da morajo skozi veselje, hojo po ulici ...prikaži več si kupiti 3 ure utvare o svoji lastni svobodi, ker jim je druzba ne prizna?? Jaz vidim parado, kot klic nemoci.

  • mph 09:04 08.november 2015.

    Osebno mislim, da je to US največja sramota za Slovenijo do sedaj, še posebaj pa za pravo. Kdo hoče s kom živeti, će gre za dve opravilno sposobni odrasli osebi, je kar zadeva mene izključno njegov problem. Sami pa si ...prikaži več delajo medvedje usluge s "paradami ponosa", ki pogosto izgledajo kot neki sadomazofreak showi. Tudi glede posvajanja se povsem strinjam z njegovimi argumenti v članku. Moje mnenje je, da mora biti v ospredju predvsem pravica in interes otroka, če je to z dvema istospolnima, pa naj bo. Še največja ovira pa nista taka dva, ampak okolica. Žal. V ostalem pa se bo stanje za istospolne (pa ne samo, tudi za marsikaj drugega) vrnilo po mojem za stoletja nazaj. Namreč organizirana invazija islama, ki smo ji priča (in nora slepota levice, kakšno razočaranje, da sprevidi, je šokantna) ter na drugi strani drugo zlo, ekstremna desnica nacistov in homofobov v porastu, ... bo zrušila civilizacijo, kot jo imamo zdaj. Moram pa reči, če bi že moral izbirati (in upam, da ne bom nikoli) med

  • slobird 09:45 08.november 2015.

    20 let sem živel v Londonu.Tam ni da ni.Če se nisi tam našel,se ne boš nikjer.Ne smemo prezreti homosexualnih lobijev.ki se vmešavajo povsod.Kot je povedal,tudi v Sloveniji niso homofobi.Postanejo,ko paradirajo pred našimi otroki in govorijo,da je to normalno!

  • Žvižgač 10:20 08.november 2015.

    Ne vem zakaj buzi prikazuje slike z ženskami in to še Angelino, še eno premaknjeno, kaj hoče povedati, da je peder z napako?

  • mph 14:41 08.november 2015.

    Demokracija ni odločanje o človekovih pravicah. Ali se tebi zdi sprejemljivo, da bi npr. nacisti zbrali dovolj glasov za referendum o tem, da se "demokratično" pobije vse in njihovo premoženje razdeli? Dvomim. In US to očitno ni jasno oz. se ...prikaži več NAMERNO jasno, s tem vidikom ni ukvarjalo, so se z nekimi brezveznimi tehnikalijami. Zanimivo pa, da so zavrnili drug referendum zaradi "možnih" finančnih posledic. Uau. Princ teme je res pravih 5 uspel zamenjat in nastavit. Je pa še jasno pomemben faktor izbire, npr. istospolne orientacije se ne izbira, je prirojena, rasa tudi, telesna višina tudi, .... zato je iz vidka človekovih pravic nesprejemljivo razločevanje. Da ne bo pomote, glede islama pa se povsem strinjam s tabo. Tam pa je malo drugačna zgodba, vero oz. ne-vero :-) pa si lahko sam človek izbere. No, nekje te sicer ubijejo, če si drzneš, npr. v islamu. Ampak tudi tukaj načeloma nimam nič proti, če kdo veruje, da v čevljih vseh ljudi na svetu domujejo majhni samorogi. Problem pa nastane,

  • macola 17:44 08.november 2015.

    Demokracija je pač zmaga večine nad manjšino, a ne....kaj so človekove pravice je pa prekleto širok pojem. V ustavi je tudi pravica do dela, ki je tudi človekova pravica....in kdo se s tem obremenjuje?! In ko njegova pravica poseže v ...prikaži več mojo....ker imam pravico biti napisan kot "oče" in ne kot "starš1, starš2" Sploh je pa tako.....take teme naj država ureja, ko bo imela vse ostalo urejeno....v teh Butalah je še veliko bolj pomembnih in nujnih stvari za uredit.....naj spomnim....spomladi so ta zakon uložili ZL....

  • sprehajalec 21:23 09.november 2015.

    Ljudstvo bo odločilo. Gre se za prenos stroška umetne in zunanje oploditve na davkoplačevalce, to pa je bistvo kampanje za izenačitev pravic istospolnih. Sedaj je treba plačati v tujini, če pa bo Zakon sprejet, bo pa to krila socialna. Vse ...prikaži več ostalo je demagogija. za denar se jim gre, da ne bi bilo treba oploditev plačati. Tudi hetero morajo to delati na svoje stroške.

  • MCristo 21:27 09.november 2015.

    Laž, laž, na laž.To je vaš način. Z lažmi do cilja. Ne bo šlo.

  • 4krogci 13:24 07.november 2015.

    Moje mnenje je, da če želijo naj se poročijo,ločijo,... kar jim je volja skratka. Ko se gre pa okol otrok sem pa rahlo zaskrbljen ampak ne zato ker bi bli slabi starši, otroka zanemarjal,.. ampak zgolj iz vidika kaj se ...prikaži veče vidi na cesti: So geji, ki se normalno oblačjo in obnašajo in taki naj imajo otroke, saj so tudi drugače povečini poslihtani v glavi. Potem so pa tuki še drugi, povečini taki kateri so postal geji ker je to moderno zadnje case, ko un na kmetiji,.. kateri pa stalno metajo v ospredje da so geji, se obnašajo ko ene razvajene smrklje, vsem sikajo da so oni najbolši in da se morejo vsi spremeniti v njih in podobno, no takim pa niti slučajno nebi dovolil imet otrok, saj bi tudi otroka učili takšnega obnašanja in vsiljevanja!!

  • inovak 14:03 07.november 2015.

    Po mojem ne razumete tega, kar sem vam hotela povedati. Dejstvo je, da je že 17 družin z istospolnimi starši v Sloveniji. Vedno več bo takih družin, če ne drugega, bodo šli posvojit v tujino in prišli nazaj. Skratka, zajeziti ...prikaži več teh družin ne bodo morali, čeprav bi si v svojem sovraštvu to najbolj želeli. Časa ne morejo obrniti nazaj, gre namreč le naprej. Prej ali slej bo to urejeno. Je pa res, da vprašanja posvojitev sploh ne bo urejal ta zakon, kakor trdijo nasprotniki, ki si zakona očitno sploh niso prebrali. Urejanje posvojitev bo še vedno v okviru centrov za socialno delo. Gre le za to, ali bi imeli ti otroci, ki že živijo v teh družinah, enake pravice. Enake pravice pa bi imeli v primeru, da se družine obravnava enakovredno po zakonu.Zato je v bistvu naravnost ironično, da tisti, ki trdijo, da jim gre za otroke, bi sami kratili pravice tem otrokom, ki tako ali tako že zdaj živijo v teh družinah.

  • Jaz Ti 14:36 07.november 2015.

    Ehhh Vale, tvoje definicija ljubezni je: brezskrbno življenje pod okriljem materialno in finančno preskrbljene osebe !! Odtod izhaja tvoje letanje po svetu v iskanju "ljubezni" !! Žal Brad Pitt ni gay, pa tudi po vsem svetu je ogromno takih "lušnih" ...prikaži več gayev kot si ti !! V svoji narcisoidnosti ne vidiš prst pred nosom, skušaš pa soliti pamet nam ostalim !! Ne znam si niti predstavljati, kao bi bilo otroku, če bi ga res imel !!

  • erikkk 19:33 07.november 2015.

    nisem gej ...ssampak za take bolane izjave upam da se jih bo v bližnji prihodnosti kaznovalo

  • dare326 20:37 07.november 2015.

    Niso problem homoseksualci, ampak izsiljevanje. Ko dosežejo eno, zahtevajo več in prihodnjič zopet več in tako naprej. Vem za lesbo, ki se je šla oplodit v tujino, ker ji v Sloveniji umetne oploditve niso odobrili. Družba, ki izgubi vrednote, ...prikaži več ki so jo pripeljale do določene kakovosti življenja, bo dolgoročno propadla.

  • dolfe 21:49 07.november 2015.

    kako bo potem ko bodo muslimani prevladovali v Sloveniji....bodo tudi ponosni geji? mislim da se bodo poskrili ali zbežali daleč proč....jaz lahko vero spremenim ...za geje pa ne vem kako se bo končalo...

  • edstark 22:06 07.november 2015.

    @inovak pustimo času čas. V roku 5 let si bo večina tako mislečih premislila, vam garantiram!Nekateri že mesece/leta opozarjamo kaj se bo zgodilo. In sedaj opozarjamo na naslednja leta in seveda folk miži in si noče priznati ...prikaži več krute realnost.Nekako ljudje mislijo, da se jim ne more zgoditi nič hudega.Kako fovš sem tem ljudem, naivneži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.