57292 ogledov

Hrvati ne morejo verjeti, kaj je Uefa naredila Modriću

luka modrić Epa
Hrvaški zvezdnik je briljiral na zadnji tekmi skupinskega dela s Škotsko.

Nogometna reprezentanca Hrvaške je v zadnjem krogu skupine D premagala Škotsko (3:1) in si zagotovila napredovanje v osmino finala. Na tekmi sta blestela Nikola Vlašić, strelec uvodnega gola v 17. minuti, in Luka Modrić, ki se je po dobri uri igre najprej vpisal med strelce, nato pa v 77. minuti prispeval še podajo za tretji zadetek na srečanju v režiji Ivana Perišića.

luka modrić | Avtor: Epa Epa

Ne samo, da je zvezdnik kraljevega kluba dosegel gol in asistenco, temveč je za povrhu zabeležil kar 91-odstotno natančnost podaj. Zaradi sijajne predstave ga je Uefa razglasila za najboljšega igralca tretjega kroga evropskega prvenstva.

Vse lepo in prav, če ne bi bil za najboljšega igralca tekme med Hrvaško in Škotsko izbran Vlašić. Nenavaden razplet dogodkov je presenetil tudi številne uporabnike družbenih omrežij, ki menijo, da je odločitev Uefe kontradiktorna.