3899 ogledov

Gol leta! Slovenec ukanil enega največjih vseh časov

dean bombač Bombačeva mojstrovina je odmevala tudi na družbenih omrežjih.
Fenomenalen zadetek slovenskega rokometaša, ki je zasenčil zmago Parižanov.

Francoski velikan PSG je na prvi četrtfinalni tekmi rokometne Lige prvakov premagal Kielce (34:28) in si priigral lepo prednost pred povratnim obračunom.

Parižani so že v prvem polčasu dosegli kar 22 zadetkov in tako dodobra prerešetali nemočno obrambo 13-kratnega poljskega prvaka, za katerega igrajo trije slovenski rokometaši.

Za najlepšo potezo srečanje je tokrat poskrbel Dean Bombač, ki je v deveti minuti z naravnost fantastičnim in redko videnim zadetkom ukanil enega najboljših vratarjev vseh časov, slovitega Francoza Thierryja Omeyerja, petkratnega svetovnega, trikratnega evropskega in dvakratnega olimpijskega prvaka.

Bombač je tekmo končal s tremi zadetki (3/3), prav toliko jih je prispeval Uroš Zorman (3/4), enega manj pa Blaž Janc (2/4).

Najboljši strelec poljske ekipe je bil Alex Dušebajev s sedmimi zadetki.

Povratna četrtfinalna tekma bo v soboto, 28. aprila.