4670 ogledov

Počilo med Dončićem in Carterjem

Print Screen
Tik pred polčasom tekme med Dallasom in Phoenixom je prišlo do kratkega stika med Lukom Dončićem in Jevonom Carterjem.

Organizator igre pri Phoenix Suns Jevon Carter je po tesni zmagi nad Dallas Mavericks (117:115) pojasnil, kaj se je v drugi četrtini zgodilo med njim in prvim strelcem tekme Lukom Dončićem

luka dončić NBA Šport Izjemen strelski večer Luke Dončića

Potem ko so mu sodniki dosodili osebno napako v napadu, je Dončić nekaj zabrusil košarkarju Phoenixa, a se Carter ni želel spuščati v debato in samo zamahnil z roko.

| Avtor: Print Screen Print Screen

Kot je po tekmi namignil ameriški organizator igre, je šlo za tipično provokacijo, s katero je poskušal Dončić načeti njegovo koncentracijo, vendar pri tem ni bil niti malo uspešen.

"To je samo košarka. Ljudje govorijo. Poskušajo te vreči iz tira, toda jaz samo zamahnem z roko, pustim, da povejo svoje, ostanem zbran in osredotočen. Košarka je igra serij in mi smo naredili svoje," je povedal Carter.

Donćić in Carter sta se po tekmi objela, kar je dokaz, da med njima ni nobenih zamer.

jonathan isaac Ne že spet! Šport Nesrečnika odpeljali na vozičku, oglasil se je tudi Dončić