5413 ogledov

Dončić na Jordanovem dvorišču pokazal svojo mladostno razigranost

Luka Dončić jumbotron PrtSc
Ob visoki zmagi v Charlottu je bilo dovolj časa za smeh.

Dallas Mavericks so s slavjem pri Charlotte Hornets (84:122) prekinili niz gostujočih porazov, ta se je začel ob koncu novembra.

Luka Dončić Hornets Mavericks NBA Šport Luka Dončić ponoči spet osupnil Američane

Luka Dončić je za Teksačane prispeval 18 točk, 10 skokov in štiri asistence v 26 minutah, ob visoki razliki ga je trener Rick Carlisle na klop potegnil malce prej kot ponavadi.

Ob koncu srečanja proti ekipi v lasti slovitega Michaela Jordana je Dončić, tako kot preostanek prve peterke, sedel na klopi in si krajšal čas.

Luka Dončić Navijači nezadovoljni Šport Kakšen bo nov vzdevek Luke Dončića?

Ko se je ob eni od prekinitev njegova podoba, oziroma ena od njegovih akcij, pokazala na velikem zaslonu sredi dvorane, je Slovenec sam sebi podelil aplavz in s svojo reakcijo precej izstopal od svojih soigralcev.